'İnsan Odaklı' belediyecilik anlayışıyla göreve geldiği günden beri çalışmalarını sürdüren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, çalışkanlığı ve hayata geçirdiği hizmetlerle, tüm siyasi partilere gönül veren Akhisar halkının takdirini kazanmaya devam ediyor. 

BAŞKAN BESİM DUTLULU, TÜRKİYE 3.'SÜ OLDU

ALF Araştırma Şirketi tarafından, Türkiye genelinde 30 ilde yapılan 'En Başarılı İlçe Belediye Başkanları' anketine katılan vatandaşlar, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'yu yüzde 62,6 beğeni oranıyla Türkiye'nin en başarılı 3. belediye başkanı olarak seçti.  

Çalışkanlığı, hayata geçirdiği projeleri ve halktan gördüğü sevgiyle, tarafsız kamuoyu araştırmalarında sürekli Türkiye sıralamasında ilk 10'a giren Başkan Besim Dutlulu, son yapılan kamuoyu yoklamasıyla da başarısını kanıtlamış oldu.

AKHİSARLILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Farklı siyasi görüşlere sahip anket firmalarının yaptığı tüm anketlerde, kendisini Türkiye sıralamasına soktukları için Akhisar halkına teşekkür eden Başkan Dutlulu, şu ifadelere yer verdi: "ALF Araştırma tarafından yapılan 'Türkiye'nin En Başarılı İlçe Belediye Başkanları' anketinde Türkiye 3'üncüsüyüz.

Hem muhalif, hem iktidara yakınlığı ile bilinen tüm anket firmalarının ilçemizde yaptığı çalışmalarında, bizleri Türkiye sıralamasına soktuğunuz için tüm Akhisarlılara teşekkür ederim. Akhisar için çalışmaya ve halkımızın yanında olmaya devam edeceğim."