Akhisarpress.com - 4 Mayıs’ta yapılacak olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için çalışmalarını sürdüren ATSO Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve ekibi AK Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Akhisar’da yapılacak olan ATSO seçimini ekibi ile birlikte 10-0 önde kapatacağını ifade eden Mehmet Ali Erdayıoğlu basın mensuplarına yaptığı konuşmasında; “Önümüzdeki yapılacak olan Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için fikir alışverişinde bulunmak üzere Akhisar AK Parti ilçe teşkilatını ziyarete geldik. Seçimlerde birlikte olduğumuz arkadaşlar ile beraber burada ikili görüşmeler için bulunuyoruz. Güzel bir seçim olacak, bilinçli olan üyelerimiz takdir edecektir ve iyi bir sonuca varacağımıza inanıyorum. Ekip olarak iddialıyız, burada bir kez daha yenilemek istiyorum, seçimi ekibimle birlikte 10-0 alacağız.” Dedi.

Akhisar AK Parti İlçe Başkanı İ. Hakkı Şenyiğit ise seçimin hayırlı olmasını dilerken; “ATSO yönetimine ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni süreçte demokrasimizin bir gereği olan seçimlerde bir yarışa giriyorsunuz, Allah hayırlısını ihsan etsin. Bu seçim sürecinde 3 aday var, hayırlısı ne ise o olsun, inşallah Akhisar kazanır, şehrimiz için bir şeyler yapılması için el birliği ile çalışılır, tabiki sandıktan bir kişi çıkacak. Önemli olan şehrimiz için birşeyler yapmak için hep birlikte el birliği ile çalışmak olacaktır. Biz siyaseten bu konuda hangi arkadaşımız seçilirse yanındayız. Akhisar ve geleceği için ne yapılması gerekiyorsa iktidar partisi olarak hazırız" dedi.