Araç Kiralama Türkiye’de de oldukça yaygın bir uygulamadır. Araç kiralama mülkiyetin başka bir kişiye ait olduğu ama kullanma hakkının bir kişiye ya da kuruma devredilmesi durumudur. Günümüzde yeni bir araç sahibi olmak çok maliyetli bir süreçtir bu nedenle ihtiyaca uygun aylık araç kiralayıp kullanmak çok daha avantajlıdır. Araç kiralamayı düşündüğünüz zaman bir acenteden kiralama işlemi yapmanız daha doğru olacaktır.

Sizlere Tek Rent A Car İstanbul araç kiralamayı önerebiliriz. Ümraniye, Çekmeköy, Göztepe, Beykoz, Ataşehir, Etiler ve Kavacık’ta mağazalarımız bulunmaktadır. İhtiyaca göre lüks ve orta segment araçlarımız bulunmaktadır. Araç kiralama işlemi için uyulması gereken bazı hususlar bulunmaktadır, kiralanan aracın kilometre sınırı bu hususlar içinde en önemli olandır diğer hususlar da sitemizde bulunmaktadır. Kiraladığınız aracın kaskosu ve sigortası olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Araç kiralama fiyatları da aracın kiralandığı gün sayısı ve kiralanan aracın modeline göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz Tek Rent A Car sitemize giderek araçlarımız ve hizmetimiz hakkında daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.