Özel Akhisar Koleji Anaokulu minikleri tarafından mezuniyete özel gösteri gecesi hazırlandı .Gece Anaokulu velileri arasında düzenlenen “Gün Batımında Balıkçılar” konulu babalar arası resim yarışmasında ödül alan velilere ödüllerinin verilmesi ve Akhisar Koleji Anaokulunun ilçe genelinde düzenlediği “Uzay Tatili “ konulu 6 yaş canlı performans resim yarışmasında ödül alan öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile başladı.

Program 6 yaş grubu öğrencilerin hazırlamış olduğu birbirinden güzel şarkılardan oluşan koro ile ve 4 yaş grubu öğrencilerin Ateş böcekleri dansları ve İngilizce şarkıları ile devam etti.

 

 “Masallarla büyüdüm ve kendim için birçok dersler çıkardım” diyen 6 yaş grubu öğrencileri; İngilizce olarak hazırladıkları “Sinderella” adlı gösteriyi canlandırdılar.


Beş yaş grubu öğrencileri yaptıkları “Vals” ile sevgiyi anlattılar. 6 yaş grubu minik kızları 'Çittelli Dansı' yaparken seyircilerden bol alkış aldılar. İnce ve narin altı balerin yaptıkları gösteri ile gecede bol alkış aldılar. 5 yaş grubu öğrencilerinin Tuttu Fırlattı Kalbimi adlı şarkı ile yaptıkları dans izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

 

'Step Grubu' adımlarını sayarak coşkuya coşku kattılar. İnanarak attık her adımı ve sevgi ile büyüttük dansı gece tango dansı ile devam etti. Altı yaş grubu öğrencileri yöresel ' Kafkas' dansına özgü hareketleri ile geceyi anlamlandırdılar. 5 yaş gurubu öğrencilerinin söylemiş olduğu koro geceyi hareketlendirdi.

 

 Altı yaş grubu öğrencileri diploma töreninde, okul kurucusu ve müdürlerden diplomalarını alarak okul marşını söyleyerek, keplerini atarak, mezun olmanın mutluluğunu yaşadılar. Gecenin sonunda herkesin yüzünde güzel bir gülümseme ve başarmış olmanın mutluluğu vardı. Öğretmenlere ve ailelere teşekkür ederek program sonlandırıldı.