18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında Akhisar Kaymakamlığı ve Akhisar Belediyesi tarafından organize edilen program kapsamında şehit aileleri ve gaziler yemekte buluştu.

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 107. Yıl Dönümü dolayısıyla Akhisar Kaymakamı Sabit, Kaya, Garnizon Komutanı Hava İstihkam Albay Mehmet Şahin, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve diğer protokol üyelerinin katılımı ile Gölet Büyük Salon’da öğle yemeği organize edildi.

Geçmişten günümüze bu toprakları için canlarını veren şehit aileleri ve gaziler ile bu anlamlı günde bir arada olmanın büyük şeref olduğunu ifade eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Akhisar Kaymakamlığımız ile birlikte düzenlediğimiz birlik ve beraberlik soframızda, şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir araya geldik. Geçmişten günümüze bu topraklar için canlarını veren, alınları öpülesi tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm gazilerimize saygılarımı sunuyorum” dedi.