Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve hedefleri doğrultusunda transfer görüşmeleri yapan Mor Beyazlılar köşe oyuncu Özge Gönül Büte’yi kadrosuna dahil etti. Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz, Akhisargücü Spor Kulübü Başantrenörü eski Milli Voleybolcu Sami Akgün ve Kulüp üyesi Muzaffer Güler katılımıyla gerçekleşen imza töreni sonrası köşe oyuncu Özge Gönül Büte yaptığı açıklamada “Hedefleri olan bir kulübe geldim. Görüşmelere başladığımız günden bugüne samimiyetle gerçekleşen konuşmalar sonucu anlaştık. Akhisargücü Spor Kulübünde samimiyet ve aile ortamını bulduğum için çok mutluyum. Hocamızın çalışma prensipleri ve antrenmanları doğrultusunda takım arkadaşlarım ile beraber çok çalışıp iyi bir sezon geçirmek için gayret göstereceğim. Başarı için kenetlenip, mücadelemizi sezon sonuna kadar sürdürerek güzel ve başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum.”  dedi. 

Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz imza sonrası yaptığı açıklamada “ 2020-2021 TVF Kadınlar Voleybol 2.Ligde ilk sezonumuzda edinilen tecrübeler doğrultusunda bu yıl görüşmelerimizi, çalışmalarımızı genişleterek Akhisar’ımızı iyi bir şekilde temsil etmek istiyoruz. Altyapılarımıza önem veriyoruz. A Takım seviyesinde oynama düzeyine gelen altyapı sporcularımız ile transfer ettiğimiz oyuncuları harmanlayarak iyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyoruz.” dedi.   

Özge Gönül Büte Kimdir?  

Arkas Spor Kulübü altyapısında yetişen Özge Gönül Büte sırasıyla (1) yıl Galatasaray Spor Kulübü, (3) yıl Altekma Spor Kulübünde köşe oyuncu olarak mücadele etti.