Akhisar’da inşaat sektöründe güçlü yapısı ve farklılık yaratan projeleri ile öne çıkan Prestige inşaattan sektöre yönelik bir yatırım daha geldi.

Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti daha üst seviyeye taşımaya çalışan Prestige İnşaat, kurumsal kimliğini oluşturma ve profesyonel hizmeti sağlama yolunda ilk adımını atarak Prestige Gayrimenkul ofisini hilaliye caddesinde faaliyete geçirdi.

Prestige inşaat kurucusu Aydoğan ŞİRİN’in öncülüğünde ve Cengiz GÜDE yönetiminde faaliyet gösterecek ofisin açılış töreni öğlen saatlerinde pilav hayrı ile birlikte gerçekleştirildi. Açılış töreninde Aydoğan Şirin’i yakın çevresi ve dostları yalnız bırakmadı. Ofis Yöneticisi ve yatırım danışmanı Cengiz GÜDE ile yapılan görüşmede, değişen, gelişen Akhisar’a ve müşterilerine gerek satış öncesi gerek satış sonrası daha iyi ve daha profesyonel hizmet verebilmek için Prestige Gayrimenkul ofisinin kurulduğu, ofiste Prestige İnşaat projelerinin satışının yanı sıra Akhisar’ın diğer güzide inşaat firmalarının da satışına aracılık edeceklerini, hefeflerinin inşaat sektöründe her zaman daha iyi ve güzelini başarmak olduğunu belirtti.