Akhisar´da inanması güç bir kaza yaşandı. Tuvaletini yapmak için yol kenarında duran 25 yaşındaki İbrahim G´nin aracını yanlış yere park etmesi canına mal oldu.

Akhisar-Gördes karayolunun 30. kilometresinde gece 11 sıralarında inanması güç bir kaza yaşandı. 45 HD 390 plakalı araçla Gördes´ten Akhisar´a doğru seyahat eden İbrahim G. yol kenarında çeşme gördüğünü sanarak yavaşladı. Gördüğünün çeşme olmadığını anlayan talihsiz sürücü aracın yavaşlamasından istifade tuvaletini gidermek istedi. Fakat İbrahim G. aracını yolun sağına park  edeceğine uzun farları açık bir şekilde yolun soluna park etti ve tuvalet için şarampole indi.

Bu sırada karşı yönden gelen 37 FC 610 plakalı Süleyman B. yönetimindeki minibüs, yanlış yere park edilen aracın kendi yolunu işgal ederek ilerlerdiğini sandı ve Süleyman B. panikle minübüsü şarampole sürdü. Minibüs şarampolde tuvaletini yapmaya çalışan İbrahim G´ye çarparak yaklaşık 30 metre sürükledi. 

Ağır yaralı şekilde Akhisar Devlet Hastanesine kaldırılan İbrahim G. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Minibüstekiler ise kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.