İlçe Tarım Müdürlüğünden bir proje daha!

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Sofralık Zeytin İşleme Teknikleri ve Zeytinyağı Teknolojisi” isimli proje başarıyla tamamlandı.

İlçe Tarım Müdürlüğünden bir proje daha!

Proje, Zafer Kalkınma Ajansının 2017 Teknik Destek Faaliyetleri kapsamında desteklendi. SZB Mühendislik uzmanları tarafından verilen 3 gün (18 saat) süreli faaliyete İlçe müdürlüğünden 35 personel katılım sağladı. Faaliyetin ilk iki günü teorik bilgilendirmelerin yapıldığı eğitimlerde son gün Zeytin işleme ve Zeytinyağı tesislerine teknik gezi düzenlendi. Faaliyete katılan personele eğitim sonunda sertifikaları verildi.

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü daha öncede Zafer Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek ve Doğrudan Faaliyet Destek Proje çağrılarına proje sunmuş ve kabul edilen projelerini de başarıyla tamamlamıştı.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet KILIÇ; Kurumun ve İlçenin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretmeye ve bu projeleri başarıyla yürütmeye devam edeceklerini belirtti.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber