Yılmaz Vural: En hazır takım biziz

Bu hafta başlayacak 1. Ligde  deplasmanda Altay ile karşılaşacak Akhisarspor  teknik direktörü  Yılmaz Vural,kulüp doktoru Atalay Kabaçıkoğlu, ve iletişim sorumlusu İsmail Aladağ ile birlikte  yaptığı basın toplantısında, “En hazır takımlardan biriyiz. Hedefimiz  galibiyettir. Süper lige  60 ve üstü puan toplayan iki ekip çıkar, 55 puan ve üstü puan toplayan ekiplerde  Play Off oynarlar.” Dedi.

Yılmaz Vural: En hazır takım biziz

Son antrenmanlar da şansızlık  yaşadıklarını, Ergin ve Alperen çarpışarak  sakatlandıklarını, Muhammed Reis’inde  Altay  karşısında forma giyemeyeceklerini söyleyen  Yılmaz Vural, “Ekip olarak  verilen uzun arada hep birlikte idik. Yapılan tüm testlerden hiç birimizde pozitif  teste rastlanmadı. Yine tüm ekip olarak piskilojik  olarak ta hazırız. Hazırladığımız  program ile bireysel olarak başlayan çalışmalarımız, toplu olarak devam etti. Başkanımız, yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve personelimiz hepimiz hazırız. Çok  önemli şansızlıklar  olmaz ise  hedefimize ulaşmamak için hiçbir neden göremiyorum.”

İki günlük izin sonrası tekrar bir araya gelen tüm futbolcular iki günlük  yapılacak çalışmalardan   sonra, Cuma günü Altay ile yapılacak  maç için İzmir’e  hareket edecekler. (HALDUN AKYÜZ)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber