Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Akhisarspor'a moral yemeği

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, TFF 1. Lig’de mücadele eden Akhisarspor futbolcuları, yönetimi ve teknik heyeti ile Kilogram’da moral yemeğinde ağırladı.

Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Akhisarspor'a moral yemeği

Yemeğe Akhisar Hava Meydan  ve Garnizon Komutanı İstihkam Albay Mehmet Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy yönetim kurulu üyeleri, Meclis başkanı Feride Sakarya, meclis üyeleri, Akhisarspor başkanı Fatih Karabulut, yönetim kurulu üyeleri, teknik Direktör Mehmet Altıparmak, yardımcıları futbolcular, Ramiz Gıda A.Ş. Yönetim kurulu üyesi Av. Birtan Taşkınlar ve ATSO ve Akhisarspor personeli katıldı. 

Yemek sonrası konuşma yapan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Mehmet Ulusoy; “Sizleri burada ağırlamak bir onur ve şereftir. Biz Akhisarspor’un marka değeri taşıdığının bilincinde olan bir odayız. Akhisarspor 7 yıl süre ile Süper Lig’de mücadele ederek çok büyük başarılar elde etmiş bir takım. Akhisar’dan marka değeri yaratmak için birçok kurum çaba harcamaktadır. Ama Akhisarspor’umuz tek başına marka değeri taşıyan kurum şeklindedir. Biz bir takım yaşanan olaylardan dolayı Akhisar’ın ve kurumların Akhisarspor’umuza küskün olduğunu tespit ettik. Küskünlükler olabilir bunlar gelip geçici olmalı, bundan sonraki süreçte biz Akhisarspor yönetimini, değerli hocamızın ve sporcularımızın arkasında olacağız. Bu başarıların devamı için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Buna hiç kimsenin şüphesi olmasın. Şuan da bulunduğumuz konum iyi bir konum ama bizim için yeterli değil. Biz Süper Lig için hazırlanmış bir takımız, yönetim ve herkesin katkılarıyla önümüzdeki süreçte Allah’ın izni ile Süper Lig’e çıkarız diye düşünüyoruz. Bu konuda üstümüze düşen her şeyi yerine getirmek için biz kurumlar olarak kenetlendik. Bundan sonraki beklentimiz, hocamızdan da isteğimiz bizi Süper Lig’e taşımasıdır. Onu da başaracağına inanıyoruz.” Dedi.

Akhisarspor başkanı Fatih Karabulut; “Bende sayın Ticaret Odası başkanı Mehmet Ulusoy ve meclis üyelerini bu akşam bütün ekibimizi ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Ticaret Odası olarak arkamızda olduklarına inanıyoruz. Desteklerinin de devam edeceğine inanıyoruz” dedi. (MÖ-KM-BG-ED)
 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 20:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsamettin Hadigari
Hüsamettin Hadigari - 1 yıl Önce

Rakısı yemek i olur

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber