TFF-C Tekin Tatlıcıoğlu kursu başladı

Manisa Futbol Antrenörleri Deneği Ve TFF işbirliği ile yapılan TFF-C Grasroost Tekin Tatlıcıoğlu kursu başladı. 20 Ocak’ta başlayan kurs 31 Ocak’ta sona erecek.

TFF-C Tekin Tatlıcıoğlu kursu başladı

28 erkek ve 2 bayan toplam 30 kursiyerin katıldığı TFF –C Tekin Talıcıoğlu Grasroost Kursu’nda eğitmen olarak TFF İzmir Bölge Antrenörü ve Tudor Özer Yurteri ve Tudor Adem Tandoğan görev alıyor.

Kursun teorik dersleri Sekiz Eylül Çok Amaçlı Spor Salonu Dershanesinde yapılacak. Uygulamalı dersler ise Sekiz Eylül Stadyumunda yapılacak.

Kursun açılışına Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu, Manisa Amatör Spor Kulüpler Federasyon Başkanı Erol Timur, Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cavit Şenbilgiç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Dairesi Müdürü Özcan Özen yönetim kurulu üyeleri katıldı ve kursiyerlere başarılar diledikten sonra ilk teorik ders ile kurs başladı.

Muharrem KAZER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber