Okan Buruk Akhisar Stadı İçin Neler Söyledi?

Teleset Mobilya Akhisarspor’un başarılı teknik direktörü Okan Buruk, Spor Toto Akhisar Stadı ile ilgili görüşlerini açıkladı.

Okan Buruk Akhisar Stadı İçin Neler Söyledi?

Teleset Mobilya Akhisarspor’un başarılı teknik direktörü Okan Buruk, Spor Toto Akhisar Stadı ile ilgili görüşlerini açıkladı.

Akhisarspor sezonun ikinci yarısında şuanda yapımında sona gelinen Spor Toto Akhisar Stadında maçlarını oynamayı planlıyor.

Stadı inceleme imkanının olduğunu ifade eden Buruk; “Geçen hafta içerisinde stadyumu inceleme imkanım oldu. Kendi takımımızı düşündüğümüzde seyirci kapasitesi olarak çok uygun olduğunu düşünüyorum. Sahanın her yerinden çok rahat ve çok güzel izlenebilecek yani kale arkaları da görüş açıları çok muhteşem. Çok kompakt bize yakışacak, zemini de çok güzel olacak. Bize yakışacak bir stat oluşuyor. Burada ben tabiki taraftarlarımızı bir an önce kombinelerini alıp, stadyumda bu başarılı takımı izleme şanslarını bir an önce yakalamalarını ve geç kalmamalarını isterim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhterem kuyucu
muhterem kuyucu - 4 yıl Önce

kapalı için kombine satışları başlamadı.Ne zaman kaç tl den satılacak ?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber