Köfteci Ramiz, TÜRFAD ve Park Kulüp Akhisarspor'u ziyaret etti

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar İlçe Başkan yardımcısı Süleyman Şakrak yönetimi, Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Park Kulüp Başkanı Halil İbrahim Doğan Yönetim kurulu üyeleri Köfteci Ramiz yönetim kurulu üyeleri Av. Birtan Taşkınlar, Bülent Taşkınlar, Akhisarspor'u ziyaret ederek futbolculara tatlı ikramında bulundular. 

Köfteci Ramiz, TÜRFAD ve Park Kulüp Akhisarspor'u ziyaret etti

Ziyarette Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan'ı Göztepe maçını kazanmalarından dolayı tebrik eden  Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Park Kulüp Başkanı Halil İbrahim Doğan;" Aygün'ü Fenerbahçe'ye veren benim, hocanız Cihat Arslan benim topçumdu. Yani karakter olarak futbolcu olarak her yönüyle nereye gittiyse Akhisar'dan hiç kopmadı. O benim evladım sizlerde öyle, inşallah bu hafta B.B Erzurumspor maçını da kazanarak bu işi başaracaksınız arkadaşlar. Akhisar halkı ve taraftarlar size güvenip inanıyor. Bugün sizleri ziyaret ederek tatlı ikramında bulunmak istedik" dedi. 

Köfteci Ramiz yönetim kurulu üyeleri Av. Birtan Taşkınlar;" Biz Göztepe’yi yendik diye gelmedik, Bugün aslında Avrupa kupasında mağlup olduğumuzda gelmek istedik ama bu güne kısmetmiş, sizinle gurur duyuyoruz" dedi.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber