banner113

Köfteci Ramiz, taraftarları Giresun'a uğurladı

TFF 1. Ligin 7. Haftasında deplasmanda Giresunspor ile karşılaşacak olan Akhisarspor’un taraftarları için Köfteci Ramiz otobüs kaldırdı. 

Köfteci Ramiz, taraftarları Giresun'a uğurladı

Akhisar Belediye binası önünde Akhisarspor formaları ile 50 kişilik grubu yolcu eden Köfteci Ramiz Gıda AŞ yönetim kurulu üyeleri Birtan ve Bülent Taşkınlar kardeşler uğurladı. 

Ailece Akhisarspor için her türlü maddi desteklerine devam ettiklerini söyleyen eski Akhisarspor futbolcusu, geçtiğimiz yıla kadar Süper Lig gözlemcisi Avukat Birtan Taşkınlar; “Biz Köfteci Ramiz olarak bu sevdayı reklam amaçlı olarak yapmıyoruz. Her zaman Akhisarspor’un yanında olduğumuzu tüm Akhisarlılar biliyor. En uzak deplasmanlardan birisi olan Giresun’da takımımızın taraftarlarımızca desteklenmesi için bu girişimi yaptık. İnşallah oradan 3 puan ile dönerek liderlik koltuğundan inmemiş olacağız” dedi. 

Otobüsün içinde de taraftarlara seslenen Birtan Taşkınlar; “Akhisarspor’un vefakar ve centilmen Akigoları olarak Giresun’da varlığımızı göstereceğinize inanıyoruz. Hepinize hayırlı yolculuk diliyorum.” Dedi. 

Köfteci Ramiz olarak yolcu ettikleri Akigolara hazırlanan kumanyalar dağıtıldı. (Haldun Akyüz)
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber