Hocaoğlu; Akhisarspor sahipsiz değildir

Sıkıntılı geçen süreçte Akhisarspor'u 3. lig'den buyana sıkı bir takipçisi olan Akhisarlı İsmail Hocaoğlu, "Akhisarspor sahipsiz değildir" dedi. 

Hocaoğlu; Akhisarspor sahipsiz değildir

Sezon başından buyana 16 futbolcusuyla vedalaşan ve lig'de düşme potasına 16 puanla giren yeşil siyahlı ekipte bu kötü gidişe dur diyecek İsmail Hocaoğlu ve ekibi çıktı. 

Eğer yönetim kurulundan alacağımız imza yetkisiyle Akhisar'dan ve İstanbul'dan güçlü bir ekiple yola çıkacağını ve hemen transfere başlayacağını söyleyen İsmail Hocaoğlu şunları söyledi. 

Hocaoğlu; "Kıymetli Akhisarsporlular, kulübümüzün içinde bulunduğu durum hepimizi derinden üzmektedir. Avrupa’ya gitmiş, yıllarca Süper Lig’de mücadele vermiş, kupalar kazanmış ve taraftarını gururlandırmış olan takımımızı çok daha iyi bir durumda görmek hepimizin ortak arzusudur. Bugüne kadar bu başarılarda katkısı olan herkese teşekkürü bir borç biliriz. Ancak, halihazırda takımımıza Akhisarlı hemşerilerimiz tarafından sahip çıkılmadığına dair söylemler hem can sıkıcı hem de asılsızdır. Biz gerek İstanbul’da gerek Akhisar’da yaşayan iş insanları olarak bu tür söylemleri kabul etmiyor ve bu konuda gereken ne ise yapmayı vaat ediyor, kısacası elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzu beyan ediyoruz. Akhisarspor'umuz sahipsiz değildir. Kulübümüze maddi katkıda bulunduğunu ifade edenlerin ödemeleri karşılanacaktır. Bununla beraber kulübümüz için gerekli olan bütçemiz de hazırdır. Akhisarspor kimseye borçlu kalmamıştır, kalmayacaktır. Şimdiye kadar yollarını ayırdığı hiçbir futbolcuyla bir sorun yaşamamış olan takımımızın şimdiki oyuncularının birçoğunun federasyona başvurmuş olmaları üzüntü vericidir. Bu oyuncularla olan ihtilaflar acilen çözülecektir. Bu ödemeler yapılmadan transfer tahtasını birkaç saatliğine açtırarak takımımızı daha fazla borçlandırmak bir çözüm değil daha da büyük bir borç yükü altına girmektir. Gelecek seneki hak ediş parasını alarak birkaç saatliğine açılan tahtada birkaç sporcuyu alacak olan şahısların planlarını gerçekleştirmek kulübümüzün kazancına değil zararınadır ve kabul edilemez. Bizler anlaşmış olduğumuz ve takımımıza dahil edeceğimiz sporcular ve transferin tamamen açılması hususundaki çalışmalarımızı sayın Soner Özvarol ve ekibimizle sürdürüyoruz. Akhisar’ımızın gözbebeği Akhisarsporumuzu daha iyi yerlere taşımak amacıyla vefakâr ve coşkulu taraftarımız Akhisarspor sevdalılarıyla hep birlikte çalışacak, elimizden geleni yapacağız" dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem köse
Adem köse - 8 ay Önce

Ömer hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber