Bilal Kısa, Yeniden Akhisarspor'da

Süper Lig’de mücadele veren Teleset Mobilya Akhisarspor, Bursaspor ile yollarını ayıran eski futbolcusu Bilal Kısa ile tekrar masaya oturdu ve 1 buçuk yıllığına anlaşma sağladı.

Bilal Kısa, Yeniden Akhisarspor'da

Süper Lig’de mücadele veren Teleset Mobilya Akhisarspor, Bursaspor ile yollarını ayıran eski futbolcusu Bilal Kısa ile tekrar masaya oturdu ve 1 buçuk yıllığına anlaşma sağladı. Süper Lig'de ikinci yarıya Antalya'da hazırlanan, ara transfer döneminde ise Kardemir Karabükspor'dan Ukraynalı golcü Seleznyov'u kadrosuna dahil eden Teleset Mobilya Akhisarspor, gözünü eski futbolcusu Bilal Kısa'ya da kadrosuna dahil etti.

Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesislerinde yapılan imza törenine Başkan Hüseyin Eryüksel, yönetim kurulu üyeleri Zekeriya Güneş ve Süleyman İşçi ile Bilal Kısa katıldı. 34 yaşındaki futbolcu bu akşam saatlerinde Antalya’daki kampa katılması bekleniyor. Öte yandan Başkan Hüseyin Eryüksel bir stoper futbolcu daha transfer etmeyi düşündüklerini ifade etti. (BG)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber