Akhisarspor Taraftarı Diyarbakır'a gidiyor

10 Mayıs Perşembe günü saat 20.30’da Diyarbakır Stadyumunda yapılacak Ziraat Türkiye Kupası final maçı için Teleset Mobilya Akhisarspor, taraftarı yola çıktı.

Akhisarspor Taraftarı Diyarbakır'a gidiyor

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası, Akhisar Ticaret Borsası, Topi Kardeşler ve Çaldiri Turizm işletmesinin destekleri ile dileyen taraftarlar ücretsiz olarak Diyarbakır’a taşınacak.

Spor Toto Akhisar Belediye Stadyumu önünde 56 kişilik 2’şer katlı 4 otobüs taraftarlar için hazır bulundurulurken saat 17.00 itibari iki otobüs doldu. Bazı taraftarlar yaklaşık 16 saatlik yolculuk için yanındaki yedek eşya ve yiyecekte bulundurduğu gözlemlendi. İlk etapta yaklaşık 120 taraftar yola çıkarken kendi imkanları ile otobüs tutan taraftarların da bulunduğu ve yine bu akşam saatlerinde yola çıkması bekleniyor.
(BG)
 


Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber