Akhisarlı teknik adam yeniden Aksaray'da

Akhisarspor’un altyapısından   oyuncularla  zorluklar içinde takımın başına geçen,Akhisarspor formasını giymiş Cem Kavçak yönetim ile futbolcular arasındaki huzursuzluklara göğüs germesine  rağmen  yeşil  siyahlı takım ile yollarının ayrılması istendi.

Akhisarlı teknik adam yeniden Aksaray'da

Akhisarspor’un altyapısından  oyuncularla zorluklar içinde takımın başına geçen,Akhisarspor formasını giymiş Cem Kavçak yönetim ile futbolcular arasındaki huzursuzluklara göğüs germesine rağmen yeşil siyahlı takım ile yollarının ayrılması istendi. Onurundan hiçbir zaman taviz vermeyen Kavçak’ı geçtiğimiz sezon  Play Off oynattığı Aksaray Belediyespor  tekrar bağrına basıp takımın  başına getirdi.

Hiç  bir kimseye kırgın olmadığını, tek amacının Akhisarspor’un  tekrar  süper lige dönmesini istediğini, kulübün ekonomik zorluklar içinde olduğu için  transfer yasaklı olmasına rağmen terk eden oyuncular  dışında, kalan yabancı, yerli ve genç oyuncular içinde mücadele vermeye çalıştıklarını söyleyen  Cem Kavçak, “ Geçtiğimiz sezon 2. Lige çıkmak için  Aksaray’ın başında  Play Off müsabakalarında şansız bir şekilde elendik. Takımın sağlam temeller üzerinde olduğu bu sezonda görülüyor.  16. Hafta sonunda Bursa ve Kelkit’in 31’er puanının arkasında  Aksaray’ın 30 puanı bulunuyor. Büyük dostluklar kurduğum Aksaray’da  beni  tekrar bağırlarına basarak, takımın başına getirdikleri için teşekkür ediyorum. Bende oyuncularım ile birlikte elimizden geldiğince çalışarak bir üst lige çıkmak için mücadele edeceğiz.” Dedi.
 

/ HALDUN AKYÜZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber