Akhisargücü, Türkiye Voleybol Federasyonu başkanı Üstündağ ile bir araya geldi

Voleybolun Unutulmazları “BİZ” Takımı İzmir grubunun, Hoş Geldin 2019 toplantısı yapıldı.

Akhisargücü, Türkiye Voleybol Federasyonu başkanı Üstündağ ile bir araya geldi

Toplantıya, TVF. Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Asbaşkan Ahmet Göksu ve “Voleybolun Unutulmazları Biz Takımı” yaratıcısı Gülnur Görgün ile Ankara, İstanbul, Bodrum ve Bursa’dan gelenlerle 91 voleybol sevdalısı ile Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz ve yönetim kurulu üyesi Hüseyin Memişler ile Akhisargücü SK Voleybol antrenörü Milli Voleybolcu Sami Akgün katıldı.

Gecede Konuşma yapan TVF başkanı Mehmet Akif Üstündağ; “Voleybolun Unutulmazları Biz Takımı gecesine Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle bir geceye davet edilmekten ve burada sizlerle olmaktan çok mutlu oldum evet biz takımız aynı takımdayız. Burada bu gece Antrenörlüğümü yapan hocalarım takım arkadaşlarım abilerim kardeşlerim var. Ben de Voleybolun içinden gelen bir kişiyim Voleybol Federasyonumuzun kuruluşu altmış oldu. Geceyi düzenleyen emeği geçen ve katılımcı olarak gelen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Toplantı öncesi Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile bir araya gelen Akhisargücü SK heyeti, Akhisargücü takımının voleybola verdiği desteği, çalışmalar ve altyapıları hakkında briefing verdi.

TVF başkanı Mehmet Akif Üstündağ da Akhisargücü SK’nın çalışmalarından memnuniyet duyduğunu belirterek 2019 yılında Akhisargücü Spor Kulübünü ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber