Akhisar Gençlik Ve Spor Kulübü, Vestel Yarı Maratonundan dereceyle döndü

15 Mayıs 2022 tarihinde Manisa’da birincisi düzenlenen Uluslararası Vestel Yarı Maratonu Erkekler 10 Km kategorisinde Genel Klasmanda Hasan UZUN 2.

Akhisar Gençlik Ve Spor Kulübü, Vestel Yarı Maratonundan dereceyle döndü

15 Mayıs 2022 tarihinde Manisa’da birincisi düzenlenen Uluslararası Vestel Yarı Maratonu Erkekler 10 Km kategorisinde Genel Klasmanda Hasan UZUN 2. , Mustafa Can AKBÜLEN 3., Kadınlar 10 Km kategorisinde ise Tülay ÖNCÜER 2. Oldu. Aynı statüde olan Çocuk Atletizm Yarışmalarında Kızlar 500 m kategorisinde Nida Deniz KARATAŞ 1. Minel ORHAN 2. Ervağ AÇICI 3., Erkekler 500 m kategorisinde ise Erdem ONAY 1. oldu.

    Kulüp atletizm antrenörü Nihat SARIDAĞ “ Tüm sporcularımızla yaklaşık dört yıldır soğuk sıcak yağmur çamur demeden çalışıyoruz. Şehrimize daha öncede böyle başarılar getirdik. Ancak bu yarışmada ise hemen hemen tüm kategorilerde toplamda 7 madalya aldık. Bu bir ilkti. Bundan sonra da Akhisar’ ımıza ve Manisa ilimize ulusal ve uluslararası madalya getirmeye ve şehrimizde ki bu alanda yetenekli sporcularımıza ulaşmaya devam edeceğiz. Bize destek olan Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız olan Hasan Hüseyin OKTAY’ a, Akhisar Belediyesine ve Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teşekkür ederiz.”

    Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin OKTAY, “ Gece gündüz demeden çok çalıştılar, çok inandılar ve başardılar. Bundan sonra da şehrimize nice başarılar getireceklerine canı gönülden inanıyorum. Tüm sporcularımıza ve antrenörümüz Nihat SARIDAĞ’ ı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim ” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber