Akhisar Futbol Şenliği’nin şampiyonu Akhisarspor oldu

Akhisar Yıldırımspor’un ev sahipliğini yaptığı 4 takımın U11 ve U12 yaş gruplarının katıldığı Akhisar Futbol Şenliği Kovalık Futbol sahasında yapıldı.

Akhisar Futbol Şenliği’nin şampiyonu Akhisarspor oldu

2007 ve 2008 doğumlu oyuncuların katıldığı 2 grupta Akhisarspor, Saruhanlı Belediyespor, Akhisar Yıldırımspor ve Bigadiçspor takımları katıldı.

U12 takımlarının yapıldığı ilk karşılaşmalarda Yıldırımspor rakibi Saruhanlı Belediyespor’u 1-0 yenerekn Akhisarspor’da Bigadiçspor’u 1-0 mağlup etti. İkinci maçlarda Akhisarspor, Yıldırımspor’u 1-0 geçerken Saruhanlı Belediyespor ise Bigadiç’i 3-0’lık skorla geçti. Son maçlarda ise Yıldırım rakibi Bigadiçspor’u 4-2 yenerken Akhisarspor ise Saruhanlı’yı 3-1 yendi. Puanlı sistemde grubun şampiyonu Akhisarspor oldu.

U11 takımlarının yaptığı ilk maçında Akhisarspor, Bigadiç’i 2-0 geçerken Yıldırımspor ise Saruhanlı’yı 1-0 geçti. İkinci maçlarda Akhisarspor rakibi Yıldırımspor’u 1-0 yenerken Bigadiç ise Saruhanlı’yı 2-1’lik skorla geçti. Üçüncü ve son maçlarda ise Akhisarspor rakibi Saruhanlı’yı 1-0 ve Yıldırımspor ise rakibi Bigadiç’i 1-0 mağlup etti. Puanlı sistemde yapılan turnuvayı Akhisarspor kazandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber