Akhisar'da atletizmde büyük başarı!

Akhisar Gençlik ve Spor Kulübü, Aydın ili Didim ilçesinde yapılan Erkekler U-16 3000 metre kros yarışmaları yarı finalinden şampiyon olarak döndü.

Akhisar'da atletizmde büyük başarı!

Akhisar Gençlik ve Spor Kulübü, Aydın ili Didim ilçesinde yapılan Erkekler U-16 3000 metre kros yarışmaları yarı finalinden şampiyon olarak döndü.

Atletizm Geliştirme Projesi Kulüplerarası Kros Yarı Final Yarışmalarında Erkekler (U-16) 3000metre kategorisinde 

1.   Hasan UZUN, 
5.   Mustafa Can AKBÜLEN
7.   Mehmet OKAN 
50. Ergün KOZU
67. Halil Efe YAĞLI ve toplamda 103 puan alarak en yakın rakibine 43 puan fark atarak Yarı Finalde Şampiyon oldular.

Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve Akhisar Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin OKTAY konuşmasında Kulübümüzün Atletizm Antrenörü olan Nihat SARIDAĞ ve sporcularımız gece gündüz, yağmur çamur demeden büyük bir azim ile çalıştılar ve emeklerinin karşılığını aldılar, antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyorum. 17 Mayıs 2021 tarihinde Gaziantep’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında takımımıza başarılar diliyorum dedi.

Kulüp Antrenörü olan Nihat SARIDAĞ ise hiçbir başarının tesadüf olmadığını bir kere daha ispatladık. Balıkesir Bandırmada ön elemede sporcumuz Hasan UZUN 1., takımımız 2. Oldu.

Salihli’de yapılan çeyrek finallerde Hasan UZUN 1., Mustafa Can AKBÜLEN 3. Takımımız 2. Oldu.

Aydın Didim’de yapılan Yarı Finallerde Hasan UZUN 1., takımımız ŞAMPİYON oldu. 

Şimdi sıra Gaziantep’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında! Daha çok çalışıp madalya ile dönmek için elimizden geleni yapacağız, başaracağız ve Akhisar’a Atletizm’de ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz. Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber