Akhisar Belediyesi amatöre destek devam ediyor

Akhisar Belediyesi amatör futbol kulüplerine olan desteğini sürdürüyor.

Akhisar Belediyesi amatöre destek devam ediyor

Akhisar’da sporla ilgilenen gençleri profesyonelliğe giden yolda desteklemek amacıyla amatör spor kulüplerine futbol topundan spor ayakkabı ve formalarından idman giyimlerine kadar onlarca adet spor malzemesi dağıtıldı.

Akhisar Belediyesi’nde 2018 yılında kurulan iki kulüp Medar Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Akhisar Sanayispor yöneticilerinin de katıldığı törende Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Başkan Yardımcısı Ömer İşçi malzemeleri teslim etti.

Sporun ve sporcunun her daim yanlarında olduklarını dile getiren Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, “Her yıl olduğu gibi bu yılda amatör spor kulüplerimize malzeme desteğine devam ettik. Şimdi ise yeni açılan kulüplerimize destek sağladık. Şehrimizde faaliyet gösteren ve son derece başarılı spor kulüplerimiz var. Genç bir nüfusa sahip olan Akhisar için son derece önemli bir faaliyet işleyen amatör spor kulüplerimize binlerce parçalık malzeme dağıtımı yapıldı. Hepsinin ihtiyacına göre çünkü kulüplerimizin bir çoğu tek branşta yarışlara katılmıyorlar” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akigo
Akigo - 4 yıl Önce

Başkanım Masterlerede destekle onlarda şehrimizi temsil ediyorlar ⚽️

U8 akhisarspor
U8 akhisarspor - 4 yıl Önce

Alt yapı desteği en alttan olsun başkanım 8 yaş takımımızın turnuvalarda giyeceği bi eşofman takımları bile yok

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber