Adliyeler Arası Turnuvada İkinci Maçlar Oynandı

Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.ci Halısaha Futbol Turnuvası Okur Sporyum halısala Tesislerinde başladı. Mülhakat Adliyeler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası turnuvasına 8 takım katıldı.

Adliyeler Arası Turnuvada İkinci Maçlar Oynandı

A ve B grubu  olarak 4’erli takımlar gruplara ayrıldı. Haftanın günü Pazartesi ve Cuma gecesi olmak üzere gecede 2'şer karşılaşma oynanacak. Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Futbol şöleninde izleyiciler 25 golü keyifle izlediler. Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.cı Halısaha Futbol Turnuvasını Akhisar Adliyesi Bilgi İşlem Teknisyeni Kemal Erdeş’in yönettiği müsabakalar çok çekişmeli geçti.

Gecede 2 müsabakanın oynandığı futbol turnuvası saat 19.00’da Akhisarlı Avukatlar ile Akigospor arasında oynandı. Her iki yarıda da üstün oyun oynayan Akhisarlı Avukatlar karşılaşmadan 9-2 galip ayrıldı.

Gecenin ikinci maçı T:M:Y: Bambamspor ile Gördes Adliyesi arasında oynadı. Çok çekişmeli geçen müsabakayı T:M:Y: Bambamspor sahadan 11-3 galip ayrıldı.

24 gün sürecek Akhisar Merkez ve Mülhakat Adliyeler Arası 6.ci Halısaha Futbol Turnuvasında şampiyon olan takıma ve dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilecek.
A Grubunda :  Akhisar Hakim ve Savcılar, Kırkağaç Adliyesi, Denetimli Serbestlik, Hazır Kuvvet

B Grubunda : Akhisarlı Avukatlar, Gördes Adliyesi, T.M.Y. Bambamspor, Akigospor

İkinci günde oynanan müsabakalarda alınan neticeler
19.00 : Akhisarlı Avukatlar 9, Akigospor 2
20.00 : T.M.Y. Bambamspor 11, Gördes Adliyesi 3 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
sami
sami - 3 yıl Önce

bambamspor nasıl bir isim saçmalığın biri bin para

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber