2018 yılı son Akhisar Futbol şenliğinin şampiyonları belli oldu

2018 yılı son Akhisar Futbol şenliğinin şampiyonları belli oldu

Akhisar Yıldırımspor Futbol Kulübünün ev sahipliğini yaptığı ve canlı casino Akhisarspor, Salihli Poyrazspor, Bigadiçspor ve Akhisar Yıldırımspor futbol kulüpleri 2009, 2010 ve 2011 doğumlu takımların katıldığı Akhisar Futbol Şenliği Kovalık Stadında yapıldı.

İlk olarak 2011 doğumlu takımların katıldığı turnuvada Yıldırımspor, Akhisarspor’u 3-0 geçerken Bigadiçspor ise Salihli Poyrazspor ile 1-1 berabere kaldı. İkinci maçlarda Akhisarspor, Bigadiçspor’u 1-0 yenerken Akhisar Yıldırımspor ise Salihli Poyrazspor’u 2-1 yenerek 2’de 2 yaptı. Son maçlarda ise Yıldırımspor, Bigadiçspor’a 5-0 mağlup olurken Akhisarspor ise Salihli Poyrazspor’u 1-0 mağlup etti. Alınan sonuçların ardından puanlama sistemine göre 2011 doğumlu takımların şampiyonu Akhisar Yıldırımspor oldu.

Günün ikinci yaş gruplarında ise 2010 doğumlu takımlar sahaya çıktı. İlk maçlarda Akhisar Yıldırımspor, Akhisarspor’a 4-1 mağlup olurken Bigadiçspor ise Salihli Poyrazspor’a 2-1 mağlup oldu. İkinci maçlarda ise Yıldırımspor, Salihli Poyrazspor’a 2-0 mağlup olurken Akhisarspor, Bigadiçspor’u 3-2 mağlup etti. Son maçlarda ise Akhisar Yıldırımspor, Bigadiçspor’a 2-1 mağlup olurken ilk maçlarda 2’de 2 yapan iki takımdan Akhisarspor, Salihli Poyrazspor’u 3-0 mağlup ederek şampiyon oldu.

Turnuvanın son maçlarında ise 2009 doğumlu 4 takımın oyuncuları sahaya çıktı. İlk maçta Akhisarspor, Yıldırımspor’a 3-0 mağlup olurken Bigadiçspor ise Salihli Poyazspor’u 3-0 mağlup etti. İkinci maçlarda Akhisarspor, Salihli Poyazspor’u 3-0 geçerken Yıldırımspor ise Bigadiçspor’u 3-1 ile geçti. Son maçlarda Yıldırımspor Salihli Poyrazspor’u 1-0’lık skorla geçerken Akhisarspor ise Bigadiçspor’u 2-1’lik skor ile geçti ve Akhisar Yıldırımspor şampiyon oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber