Simit Bizden Çay Sizden

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar Belediye Başkan aday adayı Nefise Şükran Füzün, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Simit Bizden Çay Sizden

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar Belediye Başkan aday adayı Nefise Şükran Füzün, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren Şükran Füzün, ‘Simit Bizden Çay Sizden’ etkinliği ile Akhisarlı esnaflar, AK Parti mevcut ve önceki dönem gençlik kolları başkanları ve üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri ile bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

‘Simit Bizden Çay Sizden’ etkinliklerinde oldukça sıcak ve samimi bir şekilde güler yüz ile karşılanan Şükran Füzün Akhisarlıların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılaştı.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPMAYA TALİBİZ”

Şehrin geleceğine karar vermek için pusulamız ortak akıl olmalıdır diyen Şükran Füzün, Akhisar yine bir ilki başaracak ve şehrimize kadın eli değecek. Sağlam temeller üzerine inşa edilerek geleceğe kararlılık içinde bakmasının en büyük hedefleri olduğunu ifade ederek gönül belediyeciliği yapmaya talip olduğunu kaydetti.

“GÜVENİMİZ TAM”

Akhisar için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyleyen Şükran Füzün, “Akhisar, huzurlu ve mutlu bir şehir olacak inşallah. Bu yolda yürürken en büyük moral kaynağımız ve destekçimiz çok kıymetli Akhisarlılar yani sizler olacaksınız. Hayallerimiz büyük bunları gerçekleştirmek için Allah’ın izniyle kendimize ve ekibimize olan güvenimiz tamdır” şeklinde konuştu.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber