Recep İşçi, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Recep İşçi, AK Parti’den Akhisar Belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

Recep İşçi, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

Akhisar AK Parti ilçe teşkilat binasının karşısında bulunan Şehir Gazinosu’nda yaptığı açıklamaya ilçe başkanı İbrahim Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve birçok partili katıldı.

Akhisar Belediye başkan aday adaylığını açıklayan Recep İşçi konuşmasında; “Sayın ilçe Başkanım, Kadın Kolları Başkanım, Gençlik Kolları Başkanım, yönetim kurulu üyelerimiz ,değerli basın mensupları çok değerli hemşerilerim.... Öncelikle hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. 
Kendimi tanıtarak konuşmama başlamak istiyorum. 1967 Akhisar doğumluyum. İlkokulu Misak-ı Milli ilkokulunda, orta okulu Ali Şefik orta okulunda okudum.Evli ve üç çocuk babasıyım. Askerden geldikten sonra 1988 yılında çarşıda Anahtarcılık ve Reklamcılık yapmaya başladım.1997 yılında İzmir-İstanbul yolu üzerinde ortaklarımla beraber Köfteci Hünkar firmasını kurup 10 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüm. 1998 ve 2008 yılları arasında Tahir Ün caddesinde 10 yıl sarraflık yaptım.23 yıldır Müteahhitlik yapıyorum.2014 yılından itibaren Altıkale Yapının Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup,10 yıl Akhisar Huzurevi dernek Başkanlığını aynı zamanda Yeşilay derneğinde aktif üyelik görevlerinde bulundum. 
Değerli hemşerilerim, 
Doğduğum, çocukluğumu geçirdiğim, büyüdüğüm yaşamaktan mutlu olduğum, değişik alanlarda hizmet verdiğim, coğrafi, beşeri ,kültürel ve sosyo ekonomik durumunu bildiğim Akhisar'ımıza hizmet etmek için AK partimizden Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Amacımız mutlu edin, mutlu olun, düşüncesi ile gönüllere girip birlikte başarmak, mutluluğa vesile olmaktır. "insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır" prensibiyle Akhisar'ımıza hizmet edip gelecek nesillere emaneti en güzel şekilde bırakabilmek için bu göreve talip oldum. Akhisar Belediyemizi Ak Belediyeciliğin hizmetleriyle tanıştıran Başta Sayın milletvekillerimize, ilçe başkanımıza, Belediye Başkanımıza ve bütün ekibine, tüm kademelerde hizmet eden teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunarım. 

Halka hizmet Hakka hizmettir çıtasını en üst seviyeye çıkarmak gayesi ile geçmişi iyi analiz edip, tüm Akhisarlı hemşerilerimizle Akhisar'ımızı daha yaşanabilir huzurlu ve daha mutlu bir ilçe haline getirmek için çalışacağım. 

Talip olduğum bu kutlu görevin ne denli sorumluluk getirdiğinin Bundan dolayı hayatımın her alanında olduğu gibi kadere rıza prensibiyle yine ALLAH'tan hakkımızda hayırlı olan ne ise onu vermesi duasıyla, diğer aday adayı arkadaşlarımada başarılar diler ayrıca bu mutlu günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara, herkese sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
 


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 18:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Beşir
Beşir - 4 yıl Önce

Tabiiki bu imkanlar başkasına bırakılırmı? Harika bir proje İşçi.

İşçi
İşçi - 4 yıl Önce

Kendilerinin meydana çıkmaya yüzleri Yok, Recep işçiyi sürdüler sahaya. Ama hayvan terli, yemiyor.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber