Özel'den flaş açıklama, "Akhisar'da iki kişiden.."

Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar ilçe teşkilatı Tahir Ün Caddesinde seçim bürosunu açtı.

Özel'den flaş açıklama, "Akhisar'da iki kişiden.."

Açılışa CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, 2.Sıra Adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, 6. Sıra Adayı Hayriye Hacet, Akhisar İlçe Başkanı İsmail Fikirli açılış kurdelesini birlikte kestiler.

Açılışta konuşan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; “Bugün Akhisar’a gelip yolda yürüdüğümüzde bütün Akhisarlılar CHP’ye teşekkür ediyorlardı. Geçtiğimiz dönemlerde Akhisar’a seçilecek yerde adayımızın olmaması nedeniyle boynumuz bükük geliyorduk. Akhisar uzun süredir hak ettiği yeri ikinci sırada doyduğu ve doğduğu yerde siyaset yapan geçen belediye seçimlerini ufak bir farkla kaybeden Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu kardeşimizin aday gösterilmesini memnuniyetle karşılıyoruz. 

AKHİSAR’DA YÜZDE 50+1

Benim bugün Akhisar’da aldığım hava her iki seçmenden en az bir tanesinin oyunun CHP’ye yöneleceğinden büyük bir mutluluk duyuyorum. Türkiye’de Muharrem İnce’nin hedefi yüzde 50 + 1, Akhisar’da Vehbi Bakırlıoğlu’nun hedefi yüzde 50+1 bunu göreceğiz. Akhisar’da Milletvekilliği seçimlerinde alacağımız sonuç yapılacak belediye seçimlerinin de müjdecisi olacaktır. Hep birlikte var gücümüzle 24 Haziran’a kadar CHP’nin başarısı için ve Akhisar’ımızın belediyesinde de sosyal demokrat belediye başkanına kavuşması için hep birlikte çalışacağız. Şimdiden Akhisarlılara teşekkür ediyorum. Şimdiden CHP’nin 24 Haziran’daki başarısını kutluyorum” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 20:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

CHP yandaşları toplanmış yine. Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş

Medine
Medine - 4 yıl Önce

Bu zevat Şehit cenazesindeki pişmiş kelle gibi sırıtan kişi(liksiz) değilmi? Utanmadan oy istiyor. Oy Yok size.

Sami
Sami - 4 yıl Önce

Ramazan da bari içmeyin, hayal görüyorsunuz

Şerif
Şerif - 4 yıl Önce

Oldu abi başka isteğiniz! İki de ikidir o :)))))

Medarlı
Medarlı - 4 yıl Önce

Tipitip sen neleri yıkacaksın, merakla bekliyoruz:) İcraat yok Show var. Size be zihniyetinize oy yok

Hayat
Hayat - 4 yıl Önce

İşleri güçleri yalan dolan bu CHP nin ve yandaşlarının. Akhisar size ekmek vermez başka kapıya

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber