MHP Aday Adayı Ensivri, Mahalle Hayırlarında

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Aday Adayı Veteriner Hekim Doğan Ensivri seçim çalışmalarına Akhisar’ın Ballıca, Selçikli ve Çamönü (Karasonya) mahallelerinde devam etti. 

MHP Aday Adayı Ensivri, Mahalle Hayırlarında

Aday adaylığını açıkladığı günden bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden Ensivri, ilk olarak Ballıca mahallesinde gerçekleştirilen mahalle hayrına katıldı. Burada Ballıca Mahalle Muhtarı Bayram Ali Atasoy ile bir araya gelen MHP’li aday adayı Ensivri, mahalle sakinleri ile de oturarak sohbet etti. 

Ballıca mahallesinin ardından Selçikli geleneksel mahalle hayrına da katılan Aday Adayı Doğan Ensivri burada da MHP ilçe Başkan vekili Halil Öksüz ve MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Osman Oktay ile birlikte mahalle sakinlerinin isteklerini dinledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörlüğü görevi süresince mahallelere sürekli destek olduğunu dile getiren Ensivri, “Görevim boyunca Akhisar’ın bütün mahallelerine hizmet götürmeye çalıştık. Vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. 4 Yıl boyunca da oldukça yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Allah nasip eder de bize de  görev verilirse hizmetlerimize Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı alında devam etmek istiyoruz. Bizler hizmet için yola çıktık. Tek arzumuzda Manisa’mızın ve Akhisar’ımızın bütün mahallelerine hizmet getirmektir. Bunun için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı. Selçikli mahalle muhtarı Abdulkadir Keskin ile de görüşen Doğan Ensivri, ardından Çamönü mahalle hayrına katıldı. 

Çamönü mahallesinde gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen mahalle hayrı öncesi Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla birlikte Çamönü Türbe Camiinde yapılan yağmur duasına katılan MHP Manisa Milletvekili Doğan Ensivri’ hayır sonrası mahalle kooperatifini ziyaret ederek mahalle muhtarı Muhsin Demir ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. 
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Akhisarli
Akhisarli - 3 yıl Önce

Tebrikler Akhisar Presse Akhisar haber gibi yorum kısmını kapatmamiş

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber