İYİ Parti Akhisar, Kadrosunu Tanıttı!

İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı, İlçe Binasında verdiği kahvaltıda basınla buluştu.

İYİ Parti Akhisar, Kadrosunu Tanıttı!

Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı tanıtım toplantısında konuşan İlçe Başkanı Av. Aslı Öz, parti müfredatlarında belirlenen kurallar gereği kadına şiddet, taciz, tecavüz ve vatana ihanet suçundan sabıka kaydı oluşan kişiler hariç tüm topluma kucak açtıklarını belirtti.

İYİ İNSANLAR BİR ÇATI ALTINDA TOPLANDI

Referandum sürecinin ardından meydana gelen ayrıştırmalar neticesinde Kuvay-ı Milliye ruhlu bir partinin temellerinin atıldığını belirten ÖZ; ‘Halkımızın yoğun talebi ve beklentisi sonucunda 25 Ekim 2017 tarihinde kadın bir liderin önderliğinde kurulan partimiz tüm İYİ insanları bir çatı altında toplamıştır ve toplamaya devam ediyoruz. Böylesine kutlu bir oluşumun Akhisar örgütlenmesi ben ve akip arkadaşlarıma uygun görüldü. Niz bu görevi aldıktan sonra yoğun bir çalışma neticesinde bugün İlçe Başkanlarımızı ve Yönetim Listemizi sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz’ dedi.

SEMBOLÜMÜZ 8 KOLLU GÜNEŞ

Konuşmalarına devam eden ÖZ, parti bayraklarının üzerinde bulunan 8 kollu Güneş’e de değindi. ÖZ; ‘Partimizin ilkelerini 8 kollu güneşte birleştirdik. Bu unsurlar; Adalet, Bilgi, Cesaret, Kararlılık, Umut, Medeniyet, Gelecek ve Zenginliktir’ dedi.

İŞTE İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Aslı Öz, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı ve İlçe Başkan Vekili Mustafa Kındıroğlu, İlçe Sekreteri Oğuzhan Ay, İlçe Muhasibi Lütfü Solhan, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı M. Burhan Topçuoğlu, Tarım ve Hayvancılıktan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Ali Kındıroğlu, Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nihal Aytaç, Parti İçi Eğitim ve Ar-Ge’den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nurullah Zağlı, Gençlik ve Spordan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Emre Ursavaş, Mahalli İdareden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Gıyasettin Kar, Kültür ve Sanat Faaliyetlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Selcan Yıldırım, Medya ve Propagandadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Dursun, Ticaret Sanayi ve İş Dünyasından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Fahri Dirikbil, İdari İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Kartal, Sağlık ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Akın Filiz, Sosyal Faaliyetler ve Protokol İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Deniz Erdem, Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Süleyman Akgün.  
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Bu ne lan

vatandaş2
vatandaş2 @Vatandaş - 3 yıl Önce

halkın partisi

Seçimgeliyor
Seçimgeliyor - 3 yıl Önce

Bunlarmı vatana sahip çıkacak?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber