Hüseyin Koçoğlu, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi inşaat müteahhitliği yapan Hüseyin Koçoğlu, AK Parti’den Akhisar Belediye başkan aday adaylığını açıkladı. 

Hüseyin Koçoğlu, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

Aynı zamanda Akhisar AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi olan Hüseyin Koçoğlu’nun AK Parti ilçe binasındaki belediye başkan aday adaylığı açıklamasınailçe başkanı İbrahim Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve birçok partili katıldı.

İlçe başkanı İbrahim Sayın; “Bugün bir aday adayımızı tanıtıyoruz inşallah bu partimiz için bereketli olur. Ne kadar aday çok o kadar rekabet çok demektir. Değerli arkadaşlar AK Parti 2001 yılında kurulduğundan beri iktidarda ancak AK Parti sadece kitle partisi değil bir medeniyet partisidir. AK Parti misyonu, düşüncesi olan bir partidir. AK Parti sadece Türkiye için parti değildir. Bugün AK Parti Arakanda, Nijerya’da, Filistin’de, Afrika’da her yerde var olan bir partidir. Zaman zaman televizyonu açıp gördüğümüzde Tayip Bey’in fotoğraflarını, AK Parti’nin logolarını Filistililer de görüyoruz. Bütün dünyada yoksulun, fakirin herkesin partisidir. Biliyorsunuz memleketimizde son 3-4 yıldır zor günler geçiriyoruz. Bunların başlangıcı gezi olaylarında başladı. Sonra 17-25 aralık emniyet yargı darbe girişimi meydana geldi. Sonra 15 temmuz 2016’da biliyorsunuz yine bir darbe girişimi oldu. Hepiniz biliyorsunuz Birleşmiş Milletler kürsüne çıkıp Dünya beşten büyüktür diye bağıran bir Cumhurbaşkanımız var. İşte bugün saat 15.00’da da bir aday adayımızı açıkladık. Hepimizin içerisinde partimizin yönetim kurulu üyesi, arkadaşımız senelerce beraber çalıştığımız bir dostumuz. Ben kendisine hayırlı olsun diliyorum sözü kendisine bırakıyorum” dedi.

KOÇOĞLU; İNSANLARIN GÖNLÜNÜ KAZANMAYA YÖNELİK SİYASET ANLAYIŞI BENİMSEDİM 

Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Hüseyin Koçoğlu, yaptığı konuşmada şunları söyledi. Hüseyin Koçoğlu; “Değerli dava Arkadaşlarım adım Hüseyin soyadım Koçoğlu. 1978 doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. 1996’dan bu yana inşaat ve müteahhitlik sektöründe Akhisar’ımıza hizmet etmekteyim.

“14 Ağustos 2001 Ak Parti’nin kurulduğu tarihten itibaren geçen 17 yıl boyunca liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarının başlattığı değişim ve hizmet hareketinin bir mensubu, bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.

Partimizin bana verdiği her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Şu ana kadar gerçekleşen 3 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde her mecrada ak siyaseti var gücümle savundum savunmaya çalıştım.

Kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarında devamlı vurguladığı “insanı yaşat ki devlet yaşasın” sözünü ilke edinerek dil, din, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan tamamen Allah’ın rızasını ve insanların gönlünü kazanmaya yönelik bir siyaset anlayışını benimsedim.

Kendini vazgeçilmez zannederek; kendisi olmadan bu davanın, bu hareketin yol alamayacağını, bu sancağın düşeceğini zannedenler bu davayı anlamamışlardır. Bu teşkilatlar içinde kendisine vazife verildiğinde, dava sancağını canı bilip en yüksek burçlara doğru göğsünü siper ederek gidecek nice yiğitler, nice kahramanlar olduğuna ben yürekten inanıyorum. O yiğitleri, o kahramanları saygıyla selamlıyorum.

“GÜN HİZMET GÜNÜDÜR” 

Çıkmış olduğum bu yolda, talip olduğum görev şahsıma verilse de verilmese de şu ana kadar sergilediğim tavır net ve sabittir. Bundan sonrası içinde yerimiz sabit ve tavrımız net olacaktır.

Bizim için millete hizmet etmenin makamı da mevkisi de yoktur. Aziz milletimiz bizi nerde görmek istiyorsa biz orada yüksünmeden ve büyüklenmeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim kişisel hesaplarla, kaprislerle, çekişmelerle, ayrışmalarla zaman kaybederek milletimize hizmet sevdasından geri kalmak gibi bir lüksümüz yoktur.

Gün hizmet günüdür. Ak Parti kurulduğu günden itibaren geçen 17 yıllık süre içerisinde Akhisar’ımıza Çok değerli hizmetleri olan. Bu hizmetlerin bölgemize getirilmesinde emeği geçen başta bölge milletvekillerimize ve yerel yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

Bundan sonra ki süreçte inşallah bize de görev verildiğine bölgemizin bilinen ihtiyaçları doğrultusunda hükümetimizin destekleriyle hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz, bizi seven önemseyen aynı karşılıkla sevdiğimiz ve önemsediğimiz kardeşlerimizle Rabbim müsaade ettiği sürece daima bir ve beraber olacağız. Ve inanıyorum ki birçok başarıya da birlikte imza atacağız.

Hz Mevlana’nın deyişi ile;

“Ben insanları ne kalple, ne akılla severim. Kalp durur, akıl unutur. Ben insanları ruhumla severim. Çünkü ruh ne durur, ne unutur.”

Bu duygu ve düşüncelerle su değerli kamuoyuna ak parti belediye başkan aday adayı olduğumu ilan eder, ve diğer aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Ruhumla sevdiğim, değer verdiğim tüm dostlarıma selam olsun...
 


Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 21:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan güneş
Özcan güneş - 4 yıl Önce

Desteklerimiz sizinle

MURAT ATAK
MURAT ATAK - 4 yıl Önce

NEDE OLSA BİZİM MESLEKTEN İNŞAALAH HUSEYİN KOÇOĞLÜNÜ SEÇERLER BARİ FAKİR FİKARAYA BİR ÇARE ARAR ADAMİN HAYATİ İNSANLARA İŞ İMKANİ TANİMAKLA GEÇİYOR İSMİ Gİ MAZLUM ALLAH YOLUNU AÇİK ETSİN HAKKİM SANA HELAL OLSUN YOLUN AÇİK OLSUN

Salim
Salim - 4 yıl Önce

Duruşu güven vermiyor.

Başkan
Başkan @Salim - 4 yıl Önce

Güven verip vermediğini anca tanışarak. Anlarsın buyur gel çayımızı iç tanışalım

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber