CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, Mazbatayı Aldı

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) geçtiğimiz 10 Aralık Pazar günü yapılan kongrede yeni ilçe başkanı seçilen İsmail Fikirli, başkanlık mazbatasını almasının ardından ilçe binasında basın açıklaması düzenledi.

CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, Mazbatayı Aldı

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) geçtiğimiz 10 Aralık Pazar günü yapılan kongrede yeni ilçe başkanı seçilen İsmail Fikirli, başkanlık mazbatasını almasının ardından ilçe binasında basın açıklaması düzenledi.

Parti binasında yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı basın açıklamasında CHP İlçe başkanı İsmail Fikirli; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün iki büyük eserim diye tanımladığı, demokrasinin kalesi,  Ulu Çınarımız Cumhuriyet Halk Partisinin Olağan İlçe Kongresini, 10 Aralık Pazar günü yaptık. Bizler diğer partiler gibi emir-komuta zinciri içerisinde görev alınıp verilen bir parti değiliz. Bizler, Demokratik değerlere inanmış ve parti içindeki demokrasiyi işleten tek partiyiz.  

Bir şölen havası içerisinde geçen kongremizde, daha önce, mahalleler bazında seçimle belirlenen delegelerimizin teveccühü sonucu bizlere, İlçe Yönetimi verildi. O gün orada bir rekabet, bir yarış değil, olağan bir görev değişimi ve tevdiidir. Cumhuriyet Halk Partisinde İlçe Başkanlığı, İlçe Yöneticiliği yapmak, sorumluluğu yüksek ve onurlu bir görevdir. Bizlerde bu görevi bugüne kadar, özveri içerisinde yapmış bulunan İsmail ŞAHİN Başkanımız ve Yönetim kurulundan devralıyoruz. Öncelikle kendilerine özel hayatlarından ailelerinden fedakarlık ederek bu görevi yerine getirmeleri nedeni ile tüm Akhisar Örgütü olarak teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Bizler her ne kadar kongrede yarışan iki ekip olsak ta, Parti içi yarış süreci bitmiştir. Bu süreçten sonra, önümüzde Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli üç seçiminin sürecine bu gün itibariyle girmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki bu kritik süreçte, gençlerimiz, kadınlarımız ve tüm partililerimiz ile Çağdaş, Demokratik, Tam Bağımsız Türkiye fikrine inanmış tüm Akhisar’ lılarla birlikte çalışacağız. 

İsmail Başkanımız başta olmak üzere önceki yönetim kurulunda ve yönetim kurulu adayı bulunan tüm arkadaşlarımız, bizim kurullarımızın üyelerinden farkı olmayacaktır    Biz Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı olarak bugünü, HAREKETE GEÇME GÜNÜ olarak kabul ediyoruz. Yarın Gençlik Kollarımız yeni Başkanını ve Yönetimini seçecek. Daha sonra Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetimini seçeceğiz.

Önümüzdeki, bu kritik dönemde, Parti örgütümüz; hep birlikte birbiri ile kaynaşıp gücünün doruğunda önümüzdeki seçimlere hazırlanacaktır. Hep birlikte çalışacağız. Hep birlikte başaracağız. Bunun için en uzak köydeki üyemizden bizlere kadar, her partilimiz sorumluluğunun bilincinde olacağına inancım sonsuzdur. Bizlere, tüm örgütümüzün, tüm Aydın Akhisar’lıların desteğinin devamlı artarak seçimde doruğa ulaşacağına inancım tamdır. Bizler, Emperyalist işgale son veren, Modern Türkiye Cumhuriyetini kuran gücünü Kuvayi Milliye’den alan bir fikrin mensuplarıyız.  Bizler kendimize güveniyoruz. Sizlerinde inanmasını ve güvenmesini istiyoruz. Bizlere ve kendinize güvenin.    
 
Önce Yerel iktidarı, sonrasında Ülkede iktidarı alacağız. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” dedi.

ESKİ İLÇE BAŞKANINDAN BİRLİK MESAJI

Fikirli’nin konuşmasının ardından söz alan eski ilçe başkanı ve kongrede yeniden aday olan İsmail Şahin; “Kongre öncesinde bu seçimi kim kazanırsa kazansın CHP kazanacak ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz demiştik. İlçe başkanı olan İsmail Fikirli ve yeni yönetim kurulu üyesi olan arkadaşlarımızı kutluyorum.” Diye konuştu. (MÖ-ED)
  YORUM EKLE
YORUMLAR
Delilerinefendisi
Delilerinefendisi - 3 yıl Önce

Demokrasiyi işleten twk parti olduğunuzu söylüyorsunuz son belediye başkanlığı seçimlerinde kapalı kapılar ardında akhisar kolejinde neler oldu??? Ne yaptınız orda çıkıp bunları açıklar mıaınız? Sonra bu başkanlığınız bir sonraki milletvekili seçimine kadar mı yaaa insanda biraz utanma olur siz ki ilçe başkanlığını bırakıp vekillik için aday adayı oldunuz kendi ilçenizde ön seçimde kendi partililerinizden aldığınız oylar ile ilk 10a zor girdiniz seçim sonuçlarına göre değil gerçeklere göre yani gerçek bir ön seçim olsaydı

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber