CHP aday adayı Engin Erdem, Zeytinliova'da

Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye başkan aday adayı Engin Erdem, partili arkadaşları ile ön seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

CHP aday adayı Engin Erdem, Zeytinliova'da

CHP Akhisar Belediye başkan aday adayı Engin Erdem, seçim çalışmaları kapsamında Akhisar’ın Zeytinliova Mahallesinde partili üyeler ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Erdem, Akhisar’ın özellikle tarım faaliyetleri ile ilgili projelerini vatandaşlara anlattı. Ziraat Mühendisi olarak çiftçinin sorunlarını en yakından takip ettiğini ifade eden Engin Erdem, burada vatandaşlar ve partililere belediye seçimini kazanmak için ellerinden gelen gayreti fazlasıyla gösterdiklerini ifade etti. Ayrıca kent merkezinde ve mahallelerinde yaşanan sorunları nasıl çözeceklerini projelerini paylaştı. 

Partililer ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Engin Erdem, CHP’de yapılacak ön seçim ve sonrası için de çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber