Bakırlıoğlu, CHP aday adayları ile buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İlçe yönetim kurulu üyeleri Recep Şahin, Seda Nazlı Kaynar, CHP Belediye Başkan Aday Adayları Alkan Tavlı, Besim Dutlulu, Bülent Sağlam, Aynur Üngün, Adnan Selvi, Deniz Engin Erdem ve Akhisarlı yerel basın mensupları ile Egea'da kahvaltıda buluştu.

Bakırlıoğlu, CHP aday adayları ile buluştu

Kahvaltıda konuşan CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu;" Biliyorsunuz 31 Mart 2019 tarihinde bir yerel seçim var. Çok önemli bir seçimle karşı karşıyayız. Tarihi bir seçim olacak. Gerçi son zamanlarda her seçim için aynı ifadeleri kullanıyoruz. 2007’de, 2011’de, 2015’teki seçimlerde de aynı ifadeleri söylemiştik. Her seçimin önemli olduğunu bahsetmiştik fakat dikkat ederseniz bizim muhalefet olarak bunları söylememiz normal olabilir çünkü ülkemizin gittiği yeri görüyorduk, ikaz ediyorduk. Fakat son zamanlarda iktidar partisi de aynı şeyleri söylemeye başladı. Hatta iktidar partisinin ortağı da ittifakı da aynı şeyleri söylemeye başladı. Bizleri kora kor bir seçim bekliyor diye gözüküyor.

Cumhuriyet Halk Partisinden Akhisar’dan 6 tane aday adayı arkadaşımız var. Allah izin verirse Pazar günü sandığımızı koyacağız. Biz bu sefer iddialı konuşuyoruz. Biz pazar günü Cumhuriyet Halk Partisinin belediye başkan adayını belirlemeyeceğiz. Sandıktan çıkan arkadaş bizim Akhisar Belediye Başkanı olacak. Bu konuda çok iddialıyız. Aslında belediyecilikte de iddialıyız. Bu bir başarıdır. Burada biz Cumhuriyet Halk Partisinin belediyeciliğini dokunduğu yerde yeşerttiğini, bereket getirdiğini ve yaşam düzeyini arttırdığını görmekteyiz. İnşallah Pazar günü sandıktan çıkacak arkadaşımızda Akhisar’da belediye başkanı olacak. Ve bizden kim çıkarsa çıksın Akhisar’ı hak ettiği yere getirecek. Biz bunu konuda kendimize, arkadaşlarımıza, partimize güvenimiz sonsuz. Esasında Akhisar Belediyesini kazanmak bizim için bir görev.  Geçen sefer benim aday olduğum 2014 seçimlerinde çok az bir farkla biz bu seçimi kaybettik. Ben kendimi, partimi Akhisarlılara karşı sorumlu hissediyorum. Çünkü biz 5 yıl boyunca enerjisi bitmiş tükenmiş bir belediyecilik anlayışına teslim ettik. Geçen sefer yapmış olduğumuz hataları bu sefer yapmadık. Birlik beraberlik içerisinde aday adayı arkadaşlarımızla beraber ele ele verdik kol kola verdik. Amaç kimin belediye başkanı olacağı değil amaç Cumhuriyet Halk Partisini Akhisar’da belediyeyi kazanması. İnşallah pazar günüde alnımızın akıyla çıkacağız. Arkadaşlarımızın birini Akhisar Belediye başkanı yapacağız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum, diyerek sözlerine son verdi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber