Akhisar CHP'nin belediye başkan adayı kim olur?

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP’nin aday adayları belirlendi.

Akhisar CHP'nin belediye başkan adayı kim olur?

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP’nin aday adayları belirlendi.

Akhisar Press Haber’in düzenlemiş olduğu ankete katılarak siz de adayın kim olabileceğini oylayabilirsiniz. 

SMS onaylı anket sistemi manisaadaylari.com sitesi tarafından yapılmaktadır. Düzenlenen anketin herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Ayrıca ankete katılmak için hiçbir kimlik bilginiz istenmez.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 12:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Kiraz
Recep Kiraz - 4 yıl Önce

Tabi ki de Adnan Selviye beledeye çalışmalarını bilen güvence veren bir aday. Gençliğimden beri tanırım paraya tamah etmemiş solcu biridir adnan bey ondan iyisi yok.

Guest45
Guest45 - 4 yıl Önce

Önce Türkçe yazım kurallarına dikkat edelim sonra (beledeye)başkan adayını seçelim... Tanımak yetmez....

SİMİRAMİS
SİMİRAMİS - 4 yıl Önce

Akhisarımız çiftçiliğiyle ön planda olan bir yer bu yüzden tek Ziraat Mühendisi adayı olan ENGİN ERDEM i görmek istiyorum o koltukda Her kesimden oy alabilecek birisi.

Bir dost
Bir dost - 4 yıl Önce

Herkes e her kesime hitap edebilecek aday engin erdemdir CHP bu aday adayları içinde sadece engin erdemle kazanabilir.besim dutlulu diyecek arkadaşlar bir önceki seçimde besimin memleketi dağdere de kaç oy çıktı baksınlar

Germiyan
Germiyan - 4 yıl Önce

Akhisar'a vizyon katacak, ekonomiye hız kazandıracak kişi Şükran Füzun'dür. Belediye başkanı olarak görmek istiyoruz.

Guest
Guest - 4 yıl Önce

CHP'nin Besim Dutlulu ile bu seçimi kazanacağı inancındayım. siyasi kimliği yanısıra yaşı kazanımları girişimciliği ekonomik konumu ve iş kariyeri açısından hem saygın kişiliği hem de aktifliği ile yeni işler başaracağını şüphem yok. tabi ekini de çok iyi seçmeli düşüncesindeyim.

Bilal Dönmez
Bilal Dönmez - 4 yıl Önce

Besim Dutlulu

Kenan Özlüer
Kenan Özlüer - 4 yıl Önce

Akhisarda belediye başkanı olması gereken kişi Alkan Tavlı dır.İşadamı ve ticareti çok iyi biliyor,dürüst ve adalet duygusu gelişmiş,kimseyi kayırıp ötekileştirmez.Ayrıca projelerine baktığımda Akhisarın vizyonunu değiştirecek çok fazla madde var.


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber