Akhisar CHP'de İsmail Şahin Adaylığını Açıkladı

Akhisar’da 10 Aralık Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı kongresine mevcut başkan İsmail Şahin yeniden aday olduğunu açıkladı.

Akhisar CHP'de İsmail Şahin Adaylığını Açıkladı

Akhisar’da 10 Aralık Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı kongresine mevcut başkan İsmail Şahin yeniden aday olduğunu açıkladı.

Akhisar Cumhuriyet Halk Partisi binasında yaptığı basın açıklamasıyla ekibini tanıtan İsmail Şahin’in adaylık açıklamasına birçok partili katıldı.

Türkiye’de demokrasiyi, emeği ve alın terini savunan Cumhuriyet Halk Partisi’nin olduğunu ifade eden Şahin; “Bizler ülkemizde demokrasiyi savunurken CHP, parti içi demokrasiyi de göz ardı etmemiştir. Türkiye’de muhafazakar partiler biat kültürünü yeğelerken, CHP milletvekillerini ön seçimle, ilçe ve il başkanlarını parti meclis üyelerini özgür iradesiyle seçmektedir. Bize kimse sen aday olabilirsin olamazsın diye genel merkezden talimat yoktur. İşte bu yüzden bu memkeletin demokrasinin teminatı CHP’dir. CHP bu devleti kuran bu toprakları vatan yapan kurucu iradenin partisidir. 

Pazar günü yapılacak ilçe kongresinde kazanan kaybeden olmayacak, CHP kazanacak. Bu anlayışla bu partideyiz. Ben ve ekibin 2015’in 24 Şubat’ında göreve geldik. O günden bu güne 3 yıl süre geçti. O günden beri 3 tane seçim yaptık. 7 Haziran seçimleri Akhisar’da 26 yıl sonra 1. Parti olmayı başardık. 1 Kasım seçimlerinde yine bin oyumuzu artırdık. Bu yılın içerisinde 16 Nisan’da referandumda başarılı çıktık. O günden bu güne partimizi her platformda en iyi temsil ettiğimize inanıyorum. 

Eğer sandıkta bize görev verirseniz, 11 Aralıktan hemen sonra sandık örgütlenmesini yapacağız. Partimizin propagandasını ideolojisini dağa taşa, Tahir Ün Caddesinde, tarlada zeytin toplarken, Pazar yerinde, en icra köyde hangi ortamda olursak olalım, 3 kişi bir araya geldiğimizde partimizin propagandasını yapacağız. Yerelde ve genelde birinci parti olacağız buna herkesin inanmasını isterim. Siyaset propaganda, çalışırsan olur, emek verirsen olur. 

Sandıkta örgütleneceğiz, halkın içinde örgütleneceğiz ama başaracağız. Sandıktan kim çıkarsa çıksın mutlaka hep beraber çalışacağız. Kimseyi bir yere taşımak için talip değilim. İsmail Şahin, belediye başkan adayı değil, milletvekili adayı değil sadece ilçe başkanlığına adayım.” Dedi. (MÖ)


  YORUM EKLE
YORUMLAR
Delilerinefendisi
Delilerinefendisi - 4 yıl Önce

Seçimden 1 gün sonra sahalarda olacağınızı söylüyorsunuz şuan zaten başkansınız neden sahalarda halkın yanında değilsiniz???
Zeytin toplayanlara falan gidecekmişsiniz yolda bile zor yürürken insanlara selam verme korkusuyla tarlalara dağ taş dediğiniz yerlere nasıl gideceksiniz bu ekip ile mi önce ekibi gözden geçirin bi arabaya dolup bi yerlere gitmek siyaset değil hepinizin ayrı köşelere gitmesi vatandaşı dinlemesi siyasettir

yaren
yaren - 4 yıl Önce

Akhisar CHP önümüzdeki yerel seçimlere bir kadın belediye başkanı hazırlamalı artık.Güçlü, ilkeli, dik duruş sergilemeyi becerebilen,siyaseti insan için yapabilecek kapasitede kadınlarımız var , Ama tabiki erkek aday olmasın anlamına gelmiyor bu.

Düşünen deli
Düşünen deli - 4 yıl Önce

Zaten chp olarak dewmli sahadayiz dewmli calisiyorz. Zeytin toplamaya tabi ki gideriz zaten şuan ki ilçe başkanımız köylü kendisi doğuca koyunden. Selam verme konusunda sıkıntımız yok. Belediye başkanı salih hızlı yı yolda bile gormuryz. Selam Allah'ın selamı her zamn verirrz. Yönetim de gayet çalışkan kişiler var kendini bilen kendisi için değil parti için çalışacak kişiler var.. Siyaset konusunda baya bilgilisn galiba parti binamiza çay içmeye bekleriz. Siyaset konusunda bizi aydinlatmani bekliyrz.

sırık
sırık - 4 yıl Önce

Gençlere ne zaman güvenip abilik yapacaksınız...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber