Akhisar AK Parti'de hareketli gün!

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 4 aday daha yarın (Pazartesi) açıklama yapacak.

Akhisar AK Parti'de hareketli gün!

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 4 aday daha yarın (Pazartesi) açıklama yapacak.

Edinilen bilgiye göre AK Parti Akhisar İlçe binasında yarın saat 15.00’de Recep İşçi, 17.00’de Hüseyin Koçin, 20.00’de Nefise Şükran Füzün ve 21.00’de İsmail Ahmet Sözcüer aday adaylığını basın açıklaması yaparak kamuoyuna duyuracağı bildirildi. AK Parti’den daha önce Remzi Şekerci aday adaylığını açıklamıştı.


Hüseyin Koçoğlu


Şükran Füzün


Recep İŞÇİ

İsmail Ahmet SÖZCÜER

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat Karkar
Rıfat Karkar - 4 yıl Önce

Tabiki Hüseyin Koçoğlu halkın içinden biri Aşağıyıda yukarıyıda iyi bilen biri başarılı olur

Tülin
Tülin - 4 yıl Önce

Oylar Şükran hanıma

Adem
Adem - 4 yıl Önce

Mevcut adaylar içinde Akhisar'a can getirecek tek kişi Şükran Füzün..

Salih
Salih - 4 yıl Önce

Bu adaylar içinde tarafsız çıkarsız beklentis iş yapacak tek kişi Şükran Füzün.

Deliormanlı
Deliormanlı - 4 yıl Önce

Bişey olmaz

Halit
Halit - 4 yıl Önce

Oyumuz Şükran hanımefendiye.

Cemile
Cemile - 4 yıl Önce

Yolununuz açık olsun Şükran abla. Hep destek tam destek

Önder
Önder - 4 yıl Önce

İşçi kendi adına çıksaydı düşünürdük. Ama onu çıkaranlar ile Akhisar'ın yıldızı asla barışmaz. İşçi ve eryüksellere oy yok.


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber