Akhisar AK Parti'de Görev Dağılımı Belirlendi

Akhisar’da geçtiğimiz 2 Aralık’ta yapılan 6. Olağan Kongre sonrası yeni başkan olan İbrahim Sayın ve yönetiminde görev dağılımı belirlendi.

Akhisar AK Parti'de Görev Dağılımı Belirlendi

Akhisar’da geçtiğimiz 2 Aralık’ta yapılan 6. Olağan Kongre sonrası yeni başkan olan İbrahim Sayın ve yönetiminde görev dağılımı belirlendi.

AK Parti ilçe başkanı İbrahim Sayın yönetim kurulu üyeleri ile yaptığı ilk toplantıda görev dağılımı yapıldı.

Yapılan görev dağılımına göre;

İlçe Başkanı: İbrahim Sayın

Siyasi Hukuki İşler Sorumlusu: Cemal Gürmen

Teşkilat Başkanı: M. Nuri Tekin,

Seçim işleri Sorumlusu: Ahmet Özbek,

Tanıtım Medya Sorumlusu: Celal Gülserp,

Sosyal politikalar Sorumlusu: Şadiye Saraç,

Yerel Yönetimler Sorumlusu: Yunus Emre Füzün,

Ekonomi İşler Sorumlusu: Hüseyin Koçoğlu,

Sivil toplum ve halkla İlişkiler Sorumlusu: Neşet Sarıkaya

 İdari Mali İşler Sorumlusu: İsmail Lalancı,

Sekreter: Kutay İnan

Siyasi Hukuki İşler: Mustafa Pekçetin

Teşkilat Y. :  Mesut Can Oklemar,

Teşkilat Y. : Mehmet Can İldeş

Seçim İşleri: Y. Emre Pehlivan

Seçim İşleri: Y.Reyhan Al

Tanıtım Medya: Fikriye Korkmaz,

Sosyal Politikalar:  Y.Tuğba Bacak,

Sosyal Politilkalar: Y.Ümmü Habibe Dönmez,

Yerel Yönetimler:  Orhun Sarıyar

Yerel Yönetimler: Y.Mehmet Demirer,

Ekonomi İşler: Y.Emre Güler,

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler: Y. Mesut Efe,

İdari Mali İşler: Y. Hüseyin Güleç,

İlçe Sekreter: Y. A Rıza Çalik ten oluştu.

Toplantıda konuşan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın Gerçekleşen kongre sürecinin ardından “Çıktığımız bu zor ve kutsal davada Allah yar ve yardımcımız olsun” diyerek Başkan Sayın ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.
  


YORUM EKLE
YORUMLAR
Gündem
Gündem - 4 yıl Önce

Tuğba Bacak daha düne kadar Erdoğan a hakaret ve küfürler savuran bayan değilmi??? Hatta bu çirkin tutumu yüzünden MHP ve Ülkü ocaklarından atılmıştı. Böylelerinin yönetiminde ne işi var İbrahim Sayın ?????

Seçmen
Seçmen - 4 yıl Önce

Kadro çok yetersiz. Ehil olmayan pek çok insana yer verilmiş. Önümüzde çok önemli 3 seçim var. Bu kadro ile bu seçimler nasıl Alınır?

Güneş
Güneş - 4 yıl Önce

O zaman bende birşey söyleyeyim, araştırmak Sayın Sayın'dan olsun ve seçmene karşı biraz saygı duysunlar ve seçmeni aydınlatsınlar. Şu an yönetime giren inşaatçı, bundan sonra vatandaşın bizden çekeceği var, görün bakın kendime ne komisyonlar alacağım dediği biliniyor. Bilginize!!!!

Akhisar
Akhisar - 4 yıl Önce

Bu kadar zayıf bir kadro ile ne yapabilir bunlar çok merak ediyorum. Sadece başta olmak derdi ile yola çıkıp hiç bir proje üretmeden koltuğa oturmak bunlara has bir durum. Yazık çok yazık

Serpil
Serpil - 4 yıl Önce

Tuğba Bacak iyi yere dükkan açmış. Her oluşumda laf olsun diye bulundu, nihayet amacına ulaşmış. İnsan yokluğu çeken Sayın'ın kadrosunda kendine yer bulmuş, Bir azık!!! Reise hakaret eden reisin partisinde görev almış. Reis ve tarih sizden hesap soracak.

Karasonyalı
Karasonyalı - 3 yıl Önce

Haksızlığa uğramanın nasıl kötü bir şey olduğunu en iyi Sayın bilir. İşte tamda bu sebepten hakkı hak sahibine teslim etmek gerekir. Birçok deneyimli insanı sağ dışı bırakıp sıfırdan tecrübesiz bir ekip ile nasıl alacak bu önemli Seçimleri bilemedim. Çalıştım ama olmadı deme lüksüne sahip değil.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber