AK Partili Özkan, Kırkağaç'ta Temel Atma Törenine Katıldı

24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine kısa süre kala Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özkan seçim çalışmalarına dur durak vermeden, gece gündüz demeden devam ediyor. 

AK Partili Özkan, Kırkağaç'ta Temel Atma Törenine Katıldı

Manisa'nın Kırkağaç ilçesine bağlı Gelenbe Mahallesi'nde vatandaşlarla kucaklaşan Özkan, Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç ve partilileriyle birlikte pazaryeri esnafı ile vatandaşları selamladı. Pazaryerinde esnaflar ve hemşerileriyle hasbihal ederek sorunlarını dinleyen Özkan, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. 

-"Bakır'da Çok Amaçlı Salonun Temeli Atıldı"
Kırkağaç Belediyesi taarafından Bakır Mahallesi'nde yapılacak olan Çok Amaçlı Salon'un temel atma törenine Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ile birlikte katılan Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özkan, "24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerine gideceğiz. 24 Haziran'dan sonra artık yeni bir Cumhurbaşkanlığı sistemiyle başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı şeklinde ikilemli bir hükümet modeli olmayacak. Başbakanlık tarihe karışacak. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde onun seçeceği kişilerden oluşacak bir bakanlar kuruluyla ve değerli milletimizin oylarıyla seçilecek 600 milletvekilinden oluşan bir TBMM ile seçileceğiz. İnşallah Manisa halkımızın teveccühleriyle bizlerde bu göreve talibiz. Bu yörenin vatandaşıyım, Soma'da doğdum, yine Soma'da büyüdüm. Milletvekilimiz Recai Berber ile ilçe başkanlığım döneminde uzun yıllar birlikte çalıştım. Recai Berber'in Soma'ya kazandırılan birçok yatırımda ön ayak oldu, destekleri oldu. Aynı şekilde kırkağaç'ın da bir evladı olarak bu şehre birçok yatırımın kazandırılmasında öncü oldu. İnşallah milletimiz teveccüh gösterirse 24 Haziran'dan sonra kendisinden bayrağı devralarak teşkilatlarımız ve belediye başkanımızla hizmete devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belediyemizin yaptığı bu yatırımın da Kırkağaçımıza hayırlı olmasını diliyorum." dedi. 

-"6 ayda tamamlanacak"
Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ise "Eskiden Belediye Başkanlarınmız muhtaarlarımız, mahalleliler böyle bir salonu yaptırmak için kültür bakanlığı, maliye bakanlığına mekik dokuyordu. Artık kendi imkanlarıyla 1 milyon liraya mal olacak bir salonu belediye imkanlarıyla yapabilir hale geldik. İnşallah önümüzdeki dönemde yerel yönetimlere belediyelere çok daha büyük kaynaklar aktararak mahalle, köyler, ve şehirlerimizin bütün sorunlarını inşallah çözeceğiz. 
Bugün burada temelini atacağımız salon, kültür merkezimizi inşallah Aralık ayına kadar tamamlayarak açılışını yapacağız. 6 ay gibi kısa bir zamanda bu güzel tesisimizi Bakır'a kazandıracağız. Bakır, Ak hizmetlerden bir yenisini daha kazanmış oldu." dedi.


Programın sonunda Kırkağaç Belediyesi tarafından Bakırlı vatandaşlara iftar verildi. İftar sonrasında Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özkan Kırkağaç'ın Bakır Mahallesinde esnaflar ve vatandaşları ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde desteklerini istedi. 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber