AK Partili Baybatur, Yağmur Çamur Dinlemiyor

AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili ve Milletvekili Adayı Murat Baybatur, seçim çalışmaları kapsamında Selendi sanayi esnafını ziyaret etti.

AK Partili Baybatur, Yağmur Çamur Dinlemiyor

Ani bastıran şiddetli rüzgar ve yağmur altında gezen Baybatur’a esnaf, “Bereketinizle birlikte geldiniz” diyerek kucak açtı. Selendi’de esnaftan tam destek sözü alan Baybatur, iftar sonrası Kula’da vatandaşlara seslendi. “Türkiye'de yeni bir dönemin başlangıcını hep beraber gerçekleştireceğiz” diyen Baybatur, yeni dönemi refah ve kalkınma dönemi olarak özetledi.

Seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleriyle sürdüren AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili ve Milletvekili Adayı Murat Baybatur, Kula Programı öncesi Selendi’de Sanayi esnafıyla buluştu. Girdiği her dükkanda sevgi ve ilgiyle karşılanan Baybatur, esnafla hasbıhal etti. Ani bastıran şiddetli rüzgar ve yağmur altında ziyaretlerini sürdüren Baybatur’a esnaf, “Bereketinizle birlikte geldiniz” diyerek kucak açtı. 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan, Milletvekilliğinde AK Parti için destek isteyen Baybatur’a sanayi esnafı tam destek sözü verdi. Kula programı çerçevesinde Kent Meydanı’nda esnafı gezen ve 4 Eylül Mahallesi’ndeki iftara katılan Baybatur,  Narınca Mahalle Meydanı’nda vatandaşlara hitap etti. 16 yıllık AK Parti iktidarlarında büyük dirençlerle karşılaştıklarını ancak tüm engellemelere, tuzaklara rağmen bir zamanlar hayal edilmesi imkânsız olanı gerçekleştirdiklerini ifade eden Baybatur, “Biz 14 Ağustos 2001’de AK Parti’yi kurduğumuzda milletimiz bize inandı, güvendi ve 2002 seçimlerinde bizi iktidara taşıdı. O tarihten bu yana Türkiye’de her alanda önemli gelişmeler oldu. Zaten iyi şeyler yapmasak milletimiz her seçimde bizi iktidara getirmezdi. Bunları biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştirdik. Bölünmüş yollar, köprüler, barajlar, havalimanlarıyla kalkınırken, altyapı, teknoloji, bilim ve sanayi alanında gerçekleştirdiğimiz atılımlarla da ülkemizi geleceğe taşıyacak önemli yatırımlara imza attık. Türkiye başka ülkelere bağımlı olmasın diye savunma sanayindeki yerlilik oranını yüzde 65’lere çıkardık. Şu an kendi tankımızı, helikopterimizi, denizaltımızı, tüfeğimizi, bombamızı yapıyoruz. İnşallah kendi uçağımızı da, arabamızı da yapacağız” şeklinde konuştu.  “Bizden öncekilerin yaşadıklarını, bizim yaşadıklarımızı, çocuklarımız, torunlarımız yaşamasın diye istikrarı garanti altına alan güçlü bir yönetim sistemine geçiyoruz” diyen Baybatur, “24 Haziran'da Türkiye'de yeni bir dönemin başlangıcını hep beraber gerçekleştireceğiz. Yeni dönemde Türkiye muasır medeniyet seviyesine çıkacak. Refah ve kalkınma hız kazanacak. Faizler, enflasyon ve cari açık düşecek. Dar gelirli vatandaşlarımızın hayat standartları mutlaka artacak. Ekonomimizi büyütecek ve dünyaya markalar sunacak küresel bir güç haline getireceğiz. İnşallah milletimizin desteğiyle; 24 Haziran erdem, irade ve cesaretle Türkiye'nin şahlanışının miladı olacak” dedi. 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber