AK Parti ilçe teşkilatı seçimi değerlendirdi

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı Akhisar Belediye Başkanlığı Meclis Salonunda düzenlenen İlçe Danışma Meclisi toplantısında 24 Haziran erken genel seçim sonuçları değerlendirildi.

AK Parti ilçe teşkilatı seçimi değerlendirdi

AK Parti Manisa Milletvekili ve 27.Dönem TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi olan Uğur Aydemir, Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı ve sekreteri Öner Gürsel, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Akhisar’da seçimi 3 bine yakın oy farkla birinci parti olarak bitirdiklerini ancak daha iyi olmak zorunda olduklarını ifade eden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, yerel seçimlerde bu çıtayı daha yukarılara çekeceklerini iddia etti.

Konuşmalardan Divan Kurulu seçimi yapıldı ve divan başkanlığına AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Üyesi Musa Özdemir seçilirken, divan üyeliklerine ise AK Parti Akhisar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Taha Dal, AK Parti Akhisar Kadın Kolları Başkanı Ümit Ağarlı, AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Bozbıyık ve AK Parti Akhisar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Çelik oy birliği seçildi.
(BG)


YORUM EKLE
YORUMLAR
Devam
Devam - 2 yıl Önce

Ak parti kazandı ise teşkilat çalıştığı için değil. Sayın Erdoğan'ın rüzgarı ile kazandı. İşe yaramaz bir insan topluluğu ve asla sevilmeyen bir vekil. Erdoğan'ın üzerinde yüksünüz. Onurluca istifa edin!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber