AK Parti'den Akhisarspor'a ziyaret

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı yeni yönetimi, bu yıl Teleset Mobilya Akhisarspor ismiyle Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Ege Temsilcisi yönetimini ziyaret etti.

AK Parti'den Akhisarspor'a ziyaret

T.M. Akhisarspor’un başarılı 5 sezonu geride bıraktığını ve 6’ıncı sezonunda da iyi bir başlangıç yaptığına işaret eden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Akhisar’ın bu sayede marka değerinin de yükseldiğini ifade etti.

Her zaman Akhisar Belediyespor’un yanında olduklarını kaydeden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra, Pazar günü Bursaspor’u konuk edecek olan T.M. Akhisarspor’un Spor Toto Akhisar Belediye Stadyumunda yaptığı idmanı ziyaret ederek baklava ikramında bulundular ve başarılar dilediler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren T.M. Akhisarspor Başkanı ve aynı zamanda Akhisar Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Eryüksel, nezaket ziyaretinden ve desteklerinden dolayı AK Parti İlçe Teşkilatına teşekkürlerini iletti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber