AK Parti Aday Adayı Şükran Füzün, Çarşamba pazarında

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Akhisar Belediye Başkan aday adayı Nefise Şükran Füzün, Çarşamba pazarını ziyaret etti.

AK Parti Aday Adayı Şükran Füzün, Çarşamba pazarında

Pazar esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Şükran Füzün, Akhisar’a hizmet etmek için yola çıktıklarını belirterek tüm esnafı tek tek dolaşıp hayırlı işler dileklerini iletti.

Çarşamba pazarında vatandaşlarında yoğun ilgisiyle karşılaşan Şükran Füzün; “Yoğun ilgi ve teveccüh gösteren esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçim çalışmalarımıza sahada ara vermeden devam edecek ve Akhisarlıların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu şehirde gülümseyen insanların sayısını daha da arttıracağız. Bizler hem Şehrimizi hem gönülleri inşa etmeye talibiz. Biz şehrimizin çocukları için gençleri için, kadınları için, erkekleri için  ne yapabilirizin derdindeyiz. Halka yakın, dürüst ve çalışkan olmak bizim şiarımız” ifadelerini kullandı.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Güler
Güler - 4 yıl Önce

Devlet ana düşmüş yine yollara. Allah yardımcınız olsun.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber