AK Parti Aday Adayı Ergün Karaoğlu, Gazetecilerle Buluştu

Zeytinliova’da çiftçiliği yanında, girişimcilik ruhu ile Turizm, Güvenlik Uzmanlığı, Proje Danışmanlığı ve televizyon yorumculuğu yapan AKP’den Manisa Milletvekili aday adayı olan Ergün Karaoğlu, Akhisarlı gazeteciler ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

AK Parti Aday Adayı Ergün Karaoğlu, Gazetecilerle Buluştu

Siyasi hayatına merhum Alpaslan Türkeş’i tanıyarak ve onun onayını alarak başladığını, Türkiye’nin Sosyal bir hukuk devleti, laik, insan haklarına saygılı bir Cumhuriyeti kuran ulu önder Atatürk’ün mirasına hiç kimsenin sahip çıkmaması gerektiğini söyleyen Ergün Karaoğlu, “ 1966 doğumlu 52 yaşındayım. Çitçi bir ailenin oğluyum. 1987 yılına kadar Akhisar’da ikamet ettim. Zeytincilik sektöründe, Zeytinliova’da yatırımlarım var. Diğer sektörler olan Turizm, Güvenlik Uzmanlığı, Proje danışmanlığı ve televizyon yorumculuğu ve canlı yayınlarım nedeniyle Ankara’da ikamet ediyorum. Fakat her hafta Akhisar ve Zeytinliova’ya geliyorum.

MAKAM VE MEVKİ BEKLENTİM YOK

” Makam ve mevki sahibi beklentisinin olmadığını, birikimi ile önce vatanına, Manisa’ya e Akhisar’a hizmet için yola çıktığını, hiç kimseyi dışlamadan, birleştirerek,  parti farkı gözetmeden hizmet için AKP’den aday adayı olduğunu söyleyen Ergün Karaoğlu, 1987 yılında 2 yıl MHP de kurucu il başkanlığı, bölge başkanlığı Türkiye müfettişliği gibi pek çok görevlerde yer aldığını belirterek,  “Türkeş’in vefatından sonra aktif siyasi hayatıma son verdim. 2001 yılında AK Partinin kurulması ile birlikte bir dönem gözlemledim. 2004 yerel seçimleriyle AK Parti’ye karşı bir gönül bağım oluştu. 2007-2009-2011 seçimlerinde gönüllü ve aktif bir şekilde çalıştım.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile siyaset yapmanın ve millete hizmet etme davamızın gururunu yaşamak istiyorum.” Dedi.

BEN SADECE AK PARTİ DEĞİL TÜM MANİSANIN VEKİLİ OLACAĞIM

Benim felsefem çok farklı, bunu ilerleyen günlerde göreceksiniz, Allah nasip ederse ve vekil olursam CHP ve MHP il ve ilçe yönetimlerini de ziyaret ederek bir istekleri olup olmadığı varsa sıkıntıları çözmek, ayrıca tüm Manisa’mız  için hizmet için savaşacağım. AK Parti Manisa’da Türkiye ortalamasının hep altında kaldı, bir dönem içerisinde Manisa’mızı Türkiye ortalamasını yakalayacaktır. Dedi. (E.D)
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber