Sağlık-Sen Özel Doğuş Hastanesinde

Özel Doğuş Hastanesi, Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Manisa Şubesi ile sağlık protokolü imzaladı.

Sağlık-Sen Özel Doğuş Hastanesinde

Protokol kapsamında, SAĞLIK-SEN üyeleri hastane imkânlarından indirimli olarak yararlanabilecek.    

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Manisa Şubesi adına Akhisar Temsilcisi Fatih Gündüz; Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa ÇAKIL’ı yerinde ziyaret etti.

Yapılan sağlık protokolünün SAĞLIK-SEN Manisa Şubesi üyelerini kapsadığını söyleyen Muhammed Mustafa ÇAKIL, “Sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen ve sürekli kendini geliştiren bir anlayışla hizmet veriyoruz.  Bu anlayışla, birçok kurumla olduğu gibi ülkemiz için canla başla çalışan sağlık çalışanlarını temsilen kurulmuş SAĞLIK-SEN ile de anlaşmış bulunuyoruz. SAĞLIK-SEN, 211 bin üyesiyle hem sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını temsil etmekte hem de sendikacılığa artı değer katmaktadır. Ben hastanemiz adına Sendikaya ve Fatih Beye teşekkür ediyorum.” dedi. 

Sendika adına konuşan Fatih Gündüz de, “Biz Manisa SAĞLIK-SEN olarak üyelerimizin bu tarz imkanlardan yararlanmasını istiyoruz. Özel Doğuş Hastanesi ile sözleşme yapma nedenimiz, 22 yıllık bir tecrübe ve güçlü hekim kadrosunun yanında buraya gelen hastalarımızın aldığı hizmette herhangi bir olumsuzluk yaşamamasıdır. Bende sendikamız adına teşekkürlerimi iletiyor ve hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber