Gördesliler Derneği Özel Doğuş Hastanesi'nde

Özel Doğuş Hastanesi, Akhisar Gördesliler Kültür Ve Dayanışma Derneği ile sağlık protokolü imzaladı.

Gördesliler Derneği Özel Doğuş Hastanesi'nde

Özel Doğuş Hastanesi, Akhisar Gördesliler Kültür Ve Dayanışma Derneği ile sağlık protokolü imzaladı. Protokol kapsamında, Gördesliler Derneği üyeleri ve yakınları hastane imkânlarından indirimli olarak yararlanabilecek.    

Gördesliler Kültür Ve Dayanışma Derneği adına, Dernek Başkanı Nadir German ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu protokol; Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl’ın da katılımıyla dernek binasında imzalandı.

    Yapılan anlaşmanın Akhisar Gördesliler Derneği üyeleri ve 1. derece yakınlarını kapsadığını anımsatan Muhammed Mustafa Çakıl, “Sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen ve sürekli kendini geliştiren bir anlayışla hizmet veriyoruz.  Bu anlayışla, birçok kurumla olduğu gibi Akhisar’daki hemşeri derneklerinden biri olan Gördesliler Derneği ile de anlaşmış bulunuyoruz. Ben hastanemiz adına dernek başkanımız Nadir Beye ve yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi. 

    Nadir German da, “Biz Dernek olarak Akhisar’daki hemşerilerimizin bu tarz imkanlardan yararlanmasını istiyoruz. Daha önce Özel Doğuş Hastanesi ile sözleşmemiz yoktu, ama baktık ki; Özel Doğuş Hastanesi güçlü hekim kadrosu ve yenilenen yüzünün yanında hasta memnuniyeti odaklı çalışıyor. Ayrıca çevremizde hastaneye giden arkadaşlarımız aldığı hizmetten memnun kalmışlar.  Bizde üyelerimizin talepleri doğrultusunda bu anlaşmayı yapmış bulunuyoruz. Bende Özel doğuş Hastanesi’ne derneğimiz adına teşekkürlerimi iletiyor ve hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber