Akhisar AK Parti Tıp Bayramını Kutladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Özel Doğuş Hastanesi’ni ziyaret etti.

Akhisar AK Parti Tıp Bayramını Kutladı

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı adına; İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve İlçe Yönetimi temsilcileri Özel Doğuş Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Op. Dr. Ali Polat’a çiçek takdim edip tüm hastane çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı.

Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Polat “Tıp Bayramı dolayısıyla ziyaretiniz bizi çok memnun etti. Ben hastanemiz doktorları adına bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın da; “İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz” dedi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber