Özel Yüksel Eğitim Kurumları İftarda Bir Araya Geldi

Özel Yüksel Eğitim Kurumları ailesi on bir ayın sultanı ramazan ayının doyumsuz maneviyatı ve bereketini tüm öğretmen ve personeli ile iftar yemeğinde yaşadı.

Özel Yüksel Eğitim Kurumları İftarda Bir Araya Geldi

Hilaliye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Yılmaz'ın teşrifleriyle gerçekleşen iftar yemeği programına okul yöneticilerimiz, Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimiz ailesiyle birlikte katıldı.

Özel Yüksel Eğitim Kurumları ailesi bir araya gelerek birlik ve beraberlik içerisinde önce muhteşem bir iftar yemeğinin arkasından hoş sohbetlerle güzel bir ramazan akşamı geçirdi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber