'Deli Yarim' Klip Çekimleri Tamamlandı

Akhisarlı Burhan Kahraman, bir yıldan beri üzerinde çalıştığı söz ve müziği kendine ait olan “Deli Yarim” isimli tekli single şarkısına klip çekimlerini tamamladı.

'Deli Yarim' Klip Çekimleri Tamamlandı

AkhisarBurhan Kahraman, bir yıldan beri üzerinde çalıştığı söz ve müziği kendine ait olan “Deli Yarim” isimli tekli single şarkısına klip çekimlerini tamamladı.

İzmir’in bazı bölgelerinde çekilen klip çalışmaları 2 gün sürdü. Çekimleri tamamlanan klipin Eylül ayı içerisinde Netd müzik kanalında yayınlanacak. 

Konu ile ilgili Akhisar Press Haber’e açıklamalarda bulunan Burhan Kahraman; “Küçük yaşlardan beri müziğe olan ilgim hep vardı. Şimdi kendi yazmış olduğum şarkıyı seslendirmek nasip oldu. Bu benim için heyecan ve mutluluk verici bir olay, klipimizi de çektik. Eylül ayında Netd kanalında yayınlanacak.” Dedi.
 Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 14:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haksllsfkf
Haksllsfkf - 2 yıl Önce

Allah gönlünce versin abilerin kıralıı

Ghhbfym
Ghhbfym - 2 yıl Önce

Allah gönlüne göre versin abilerin kıralı

Akhisar’
Akhisar’ - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun kardeşim başarılar

Alim - Ebru ÇELİK
Alim - Ebru ÇELİK - 2 yıl Önce

Değerli arkadaşımız yolun bahtın açık olsun. Emeğine sağlık çok güzel bir parça

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber